«
indir (13)

Nova 8, 23 Aralık’ta piyasaya sürülmesi planlanan yeni bir Huawei telefonu. Huawei, lansman tarihini duyuran bir posterle telefonun tasarımını şimdiden tanıtmış olsa da, Weibo’da ortaya çıkan iki fotoğraf bize en iyi şekilde bakmamızı sağlayan fotoğraflar. akıllı telefon ve benzersiz arka kamera tasarımı.

Poster, Nova 8’in (veya Nova 8 Pro) öne bakan iki kamera için çift delikli kavisli bir ekrana sahip olacağını gösteriyor. Kavisli ekran, güç ve ses düğmelerinin Mate 40’a benzer bir şekilde telefonun arkasına yakın olmasına neden oldu .

Telefonun arka yüzü, gerçekten büyük bir hap şeklindeki büyük kamera muhafazası ile telefonun görünümünün daha ilginç kısmı. Üstte tek bir büyük sensör var ve bunun altında diğer kameraları ve bir LED flaşı barındıran dört delik var.

Poster, telefonun 120 Hz yenileme hızına sahip olacağını ve ayrıca 66W hızlı şarj desteğine sahip olacağını onaylıyor. Telefonun sahip olduğunu söylediği bir diğer özellik, kullanıcının aynı anda hem ön hem de arka kameralardan kayıt yapmasına olanak tanıyan bir Vlog Modu.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *