«
Huawei P40 Lite 5G

Huawei hayranlarının önümüzdeki birkaç ay içinde bakacakları çok şey var, çünkü planları ile ilgili birçok ayrıntı ortaya çıktı. Sızıntı, telefonları ve akıllı ekranları içeren yeni ürünlerden ve bunların ne zaman ulaşmasının beklendiğinden söz ediyor.

Sızıntının kaynağı Teme (@ RODENT950) ve 12 Aralık’ta piyasaya çıkması beklenen Huawei Watch GT 2 Pro EKG ile başlıyor. Ona göre smartwatch 21 Aralık’ta satışa çıkacak, bu aynı tarih. Huawei, standart Mate 40’ın da satışa çıkacağını söylüyor.

Huawei P50 Pro, yenilenen tasarımıyla ilk kez görüntülendi! - HWP

Yılı tamamlamak için Huawei’nin de yeni bir akıllı ekran duyurması bekleniyor. Piyasaya çıkması  gereken başka ürünler de var ve bunlardan biri geçen ay sızdırılan akıllı ekran olabilir . Huawei birkaç akıllı hoparlör duyurdu, ancak henüz bir akıllı ekran duyurmadı.

İkinci bir tweet, akıllı ekranın büyük ekranlar için tasarlanmış yeni bir HarmonyOS sürümü ile başlayacağını söylüyor. Ayrıca bu yıl piyasaya sürülebilecek veya Honor V40 serisi gibi Ocak ayına taşınabilecek Nova 8 serisinden de bahsediliyor .

Tweet ayrıca Mate X2 katlanabilir telefondan da bahsediyor ancak henüz lansman tarihi yok, ancak MWC 2021 piyasaya sürülmesi için olası bir zaman gibi görünüyor. Huawei , Şubat ayında ikinci katlanabilir cihazı Mate Xs’i duyurdu .

Huawei, Mart ayında yeni özellikler getirmesi beklenen P50 serisini duyuracak. Ne yazık ki, telefonlar ne kadar heyecanlı olsa da amiral gemileri, tıpkı Mate 40 serisi gibi kullanılabilirlik sorunları yaşayacak. 

Huawei P50 serisi önemli bir kamera teknolojisiyle geliyor - LOG

Bunun dışında, Huawei’nin yeni nesil amiral gemisi tableti MatePad Pro 2’yi daha sonra Bahar aylarında tanıtacağını belirtti. Yeni tablet yeni bir yonga setiyle birlikte gelmeli ve Wi-Fi ve 5G varyantlarında mevcut olmalıdır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *