«
Huawei-Logo-red

Qualcomm’a , Huawei’ye cep telefonu çipleri satma lisansı verildi , fakat uyarı, bunların 4G çiplerle sınırlı olmaları . Şimdi yeni bir sızıntı, Snapdragon destekli ilk Huawei telefonunu bir süre sonra görebileceğimizi ve Huawei Enjoy 20e olarak piyasaya çıkabileceğini  ifade ediyor.

Bilgi, Arsenal tarafından Weibo’da giden Çinli sızıntıdan geliyor ve ona göre Çinli üreticinin, geliştirilmekte olan ve Enjoy 20e olarak piyasaya sürülebilecek yeni bir telefonu bulunmaktadır.

Aslanağzı 460

Yaklaşan telefon bir Snapdragon 460 işlemciye sahip olacak . İşlemci, 4GB RAM ve 128GB depolama alanı ile eşleştirilecek. Bunun dışında 128GB depolama alanına sahip olacak 6GB RAM versiyonu da bulunacak.

Sızıntı bunun dışında telefonun bir HD + ekrana sahip olacağından bahsediyor fakat çentik, delik veya çerçeve olup olmayacağından bahsetmiyor. Bununla birlikte, Enjoy 20 5G ve Enjoy 20 Pro’nun bir su damlası çentiğine sahip olduğunu görünce, bu Enjoy 20e’de geçerli olabilir.

Huawei 20e'nin keyfini çıkarın

Bunun dışınada 10W şarj destekli 5000mAh pil de olacak. Bu kadar büyük bir pil kapasitesiyle, kullanıcılar tek bir şarjla en az 2 günlük kullanım elde etmelidir, fakat 10W acı verici bir şekilde yavaş şarj olacaktır. Huawei, telefon için de polikarbonat kullanacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *