«
apple-logo-100320-e1583816633534

Bir sonraki iPad, özelliklerle ilgili birkaç ayrıntıyla birlikte Çin’deki tedarikçiler tarafından sızdırıldı. Bir sonraki cihaz, biraz daha büyük bir ekrana sahip olan 6. Nesil iPad mini olan bir iPad mini olacak. Önceki iPad mini’nin 7,9 inç ekrana sahip olduğu bu yeni iPad mini (6. Nesil), 8,4 inçlik bir ekran içerecek şekilde sızdırıldı.

Yeni iPad mini (6. Nesil), görünüşe göre iPad (9. Nesil) ve iPad Air (3. Nesil) ile eşleşen yeni bir dizi özellik ile çalışacak. Macotakara’dan alınan bilgiler , iPad mini’nin (6. Nesil) en yeni iPad Air’inkinden farklı olarak dar bir çerçeveye sahip olacağını gösteriyor.

Sonraki iPad bu yıl için sızdırıldı

Geçen yıl iPad Air ve iPad Pro ile yapılan tasarım yenilikleri sayesinde daha büyük bir ekran büyük olasılıkla daha büyük bir ayak izi anlamına gelmeyecektir. Ekranın kenarlarının etrafındaki çok daha küçük çerçeve, daha fazla ekranın sığabileceği anlamına gelirken, düz kenarlı arduvaz endüstriyel tasarımda bir değişiklik, tüm kenarlarda mümkün olduğunca SHARP elde etme konusunda endişelenmenize gerek kalmadan daha fazlasını sığdırmak anlamına gelir.

Ayrıca iPad mini’nin Touch ID ve Lightning bağlantı noktasıyla birlikte hareket etmesi önerildi. Bu özellikler, cihazı, iPad Air’in gücünü çok daha aşabilecek, beklenen güncellenmiş Apple yapımı bir yonga seti dahil olmak üzere, çoğu yönden en yeni iPad cihazlarıyla aynı seviyeye getirir.

Sonraki iPad bu yıl için sızdırıldı

Mart 2021 sürümü, önümüzdeki birkaç hafta içinde iPad mini 5. nesil için bir fiyat indirimi göreceğimiz anlamına gelmelidir. Herhangi bir türden bir iPad mini satın almayı bekliyorsanız, fiyat değişikliğinin yürürlüğe girmesi için kısa bir süre beklemelisiniz. İPad mini’nin neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, Chris Davies’in iPad mini’nin ölmemesine çok sevindim adlı özelliğine bir göz atın .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *