Spider-Man: Miles Morales Boyutu Belli Oldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Spider-Man: Miles Morales Boyutu Belli Oldu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Spider-Man: Miles Morales Boyutu Belli Oldu!

16 Eylül akşamında Sony tarafından düzenlenen PlayStation etkinliği, konsolun fiyatını ve çıkış tarihini de belirledi. Normal sürümün fiyatı 499 Euro olarak açıklanırken, dijital sürüm ise 399 Euro olacak. Etkinlik ile birlikte, bazı oyunların da detaylı oynanış videoları yayınlandı. Bunlardan birisi de PS5’in çıkış oyunu olacak olan Spider-Man: Miles Morales. Şimdi ise, Spider-Man: Miles Morales boyutu belli oldu.

.

Gelişmiş bir NVME SSD ile gelecek olan PlayStation 5, büyük yapımların oyun içi geçiş sürelerini de önemli ölçüde düşürecek.

.

Spider-Man: Miles Morales disk boyutu belli oldu.

.

PlayStation 5’in gelmesi ile birlikte, akıllara takılan en büyük soru işaretlerinden birisi de yeni nesil oyunların diskte kaplayacağı alan oldu. Özellikle bilgisayar tarafında CoD Warzone ve RDR2 gibi oyunların boyutlarını düşünecek olursak, aynı anda 4-5 tane büyük çaplı oyun için diskte yer kalmayabilir. Buna ek olarak PS5 üzerindeki depolama alanı, sonradan kullanıcılar tarafından genişletilebilecek.

Spider-Man: Miles Morales Boyutu Belli Oldu!

Spider-Man: Miles Morales boyutu ise 50 GB olarak belirtildi. Bu çaptaki bir oyun için fazla bir boyutunun fazla olmadığı belirtilirken, oyunun Ultimate sürümü ise 105 GB olacak. Ultimate sürümün bu kadar yer kaplamasındaki ana etken ise, 2018’de yayınlanan orijinal Spider-Man oyununu da içeriyor olması. PS5’e gelecek olan orijinal oyunun grafikleri yenilenecek, karakter detayları artırılacak ve ışın izleme desteği getirilecek.

.

PlayStation 5 için yapılan bir diğer oyun ise, 2009’da yayınlanan Demon’s Souls’un remake versiyonu olacak. Bu oyunun boyutu ise 66 GB olarak belirtildi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: