Süper Fırsat: Zeblaze Hybrid Smartwatch'ı 24,59 $ 'dan satın alın (Orijinal Fiyat 55 $) | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Süper Fırsat: Zeblaze Hybrid Smartwatch’ı 24,59 $ ‘dan satın alın (Orijinal Fiyat 55 $)

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Süper Fırsat: Zeblaze Hybrid Smartwatch'ı 24,59 $ 'dan satın alın (Orijinal Fiyat 55 $)

AliExpress, Zeblaze Hybrid Smartwatch ile ilgili bu inanılmaz teklifi veriyor . Yaklaşık 55 dolara satılan akıllı saat artık yalnızca 24,59 dolara satılıyor.

NEREDEN ALINIR
Zeblaze Hybrid Smartwatch sadece $24.59@AliExpress adresinde
Zeblaze Hybrid, retro bir saat ekranına yerleştirilmiş gizli bir OLED dokunmatik ekrana sahip benzersiz bir akıllı saattir. Bu, eski moda kadranları ve elleri olan retro bir saate benzediği anlamına gelir, ancak gerçekte, eksiksiz sağlık ve aktivite izleme işlevlerine ve etkileşimli bir dokunmatik ekrana sahip gelişmiş bir akıllı saattir.
Akıllı saat, Nordic 51802 Bluetooth 4.0 ve mekanik kollarla birlikte gelen bir Hibrit Akıllı Çekirdekten oluşur. Kalp Atış Hızı ve Kan Basıncı Monitörü, Hava ve sıcaklık göstergesi, Egzersiz takibi, Uyku takibi vb. Gibi işlevlerle sağlığınızı ve zindeliğinizi takip etmenize yardımcı olur. Akıllı saat, akıllı modda 7 günlük ve mekanik modda 3 yıllık pil ömrü ile birlikte gelir. modu ve ayrıca telefonunuzu çıkarmadan aramalarınızı ve mesajlarınızı uzaktan kontrol etmenize yardımcı olur.

Süper Fırsat: Zeblaze Hybrid Smartwatch'ı 24,59 $ 'dan satın alın (Orijinal Fiyat 55 $)

Siyah ve Mavi renk varyantlarında bulunan Zeblaze Hybrid Smartwatch genellikle 55 dolardan satılıyor. Ancak sınırlı bir süre için, AliExpress onu yalnızca 24,59 dolara satıyor . Bu yüzden en kısa zamanda bu muhteşem anlaşmayı yakalayın.

Bu tür heyecan verici fırsatlar ve teklifler hakkında daha fazla bilgi için fırsatlar merkezimize göz atın .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: