«
d42f061f-225c-4415-991e-1b46aba416c3

Çin markası Teclast , giriş seviyesi ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayar ve tablet üretimi söz konusu olduğunda popüler bir isimdir. Marka, yakında yeni bir T.Bolt dizüstü bilgisayar serisini piyasaya sürmeye hazırlanırken, üst düzey 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar pazarına girmeye hazırlanıyor. Şirket, dizüstü bilgisayarın adını ve resmini gösteren bir tanıtım posteri yayınladı.

T.Bolt dizüstü bilgisayar, alt çerçevesi en büyüğü olan neredeyse çerçevesiz bir ekrana sahip ultra ince bir gövdeye sahiptir. Dizüstü bilgisayar taşınabilir ve her hafif ağırlıkta olması bekleniyor. Dizüstü bilgisayarın arkadan aydınlatmalı bir klavyeye ve geniş bir dokunmatik yüzeye sahip olduğu söyleniyor.

Teclast, dizüstü bilgisayarın dahili yapılandırmasını henüz açıklamadı, ancak bir Intel işlemciyi paketlemesi bekleniyor. Şimdilik en son Core ailesi mi yoksa daha uygun fiyatlı bir Intel çipi mi olduğunu söyleyemeyiz. Ancak yüksek kaliteli bir dizüstü bilgisayar olarak tanıtıldığı için, bunun kullanılan işlemci seçimine yansımasını bekliyoruz. Örneğin, 11. nesil Core işlemcinin yanı sıra Intel Xe GPU ile donatılmışsa ve ayrıca fiyat uygunsa, dizüstü bilgisayar çok satan olabilir.

Teclast yakında yeni bir üst düzey T.Bolt Notebook serisini piyasaya sürecek

Şu anda Teclast F7 Air , markanın en yeni dizüstü bilgisayarıdır ve bazı önemli özelliklere sahiptir. Intel N4120 işlemci, 14 inç HD ekran, 8GB LPDDR4 RAM ve 356GB SSD’yi 399 $ fiyatla taşıyor. Güzel hazırlanmış dizüstü bilgisayar tamamen lamine edilmiştir ve 4,2 mm küçük çerçevelere sahiptir. İyi bir 399 $ fiyat etiketi taşıyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *