Telefonlar İçin Hongmeng OS'nin Geliştirici Sürümü Büyük Olasılıkla 18 Aralık'ta Piyasaya Sürülecek | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Telefonlar İçin Hongmeng OS’nin Geliştirici Sürümü Büyük Olasılıkla 18 Aralık’ta Piyasaya Sürülecek

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Telefonlar İçin Hongmeng OS'nin Geliştirici Sürümü Büyük Olasılıkla 18 Aralık'ta Piyasaya Sürülecek

Huawei’nin telefonlar için Hongmeng işletim sistemi halihazırda geliştirme aşamasındadır. Bu seneki Huawei Geliştirici Konferansı sırasında, belirli telefonların yıl sonuna kadar işletim sisteminin beta sürümünü test edebileceği ortaya çıktı. Yeni bilgiler şimdi bu beta sürümünün çıkış tarihini ortaya çıkardı.

Bilginin kaynağı Weibo kullanıcısı Changan Digital King’tir ve ona göre Hongmeng OS geliştirici beta sürümünün paylaşılması için geçici tarih 18 Aralık’tır. Beta sürümü paylaşıldıktan sonra bazı telefon kullanıcılarının yükseltme yapabileceklerini ekliyor. cihazlarını Ocak ve Şubat 2021’e kadar.

Hongmeng OS Mobil Geliştirici Sürümü

Huawei , aynı anda çeşitli ürünler için işletim sistemini geliştirmek için çok çaba sarf ediyor. Televizyonlar, akıllı kameralar ve arabalar için baş üniteleri gibi işletim sistemini çalıştıran ticari olarak mevcut ürünler varken , insanlar mobil cihazlarda denemeye daha istekli gibi gözüküyor.

Hongmeng OS

Huawei’nin Mate 40 serisi ve MatePad Pro tablet gibi amiral gemisi cihazlarından başlayarak yeni işletim sistemlerini önce EMUI 11 çalıştıran telefonlara yapması beklenen beklentiler arasında yerini almaktadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: