«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Tinder bu yıl içinde uygulama içi görüntülü sohbetler başlatacak

Tinder bu yıl içinde uygulama içi görüntülü sohbetler başlatacak

Tinder bu yıl kendi uygulama içi bire bir görüntülü sohbetlerini başlatacak. Markanın ana şirketi olan Match Group, bugünkü kazanç açıklamasında bu özelliği açıkladı . Ayrıntılar azdır, ancak Tinder’ın bu özelliği yayınlayacağı gerçeği büyük bir haberdir. Bu, markanın en büyük özellik tanıtımlarından biri olacak ve özellikle Tinder’ın milyonlarca kullanıcısı olduğu göz önüne alındığında etkileyici bir girişim olacak ve video görüşmeleri kötüye kullanım için olgunlaşmış yerler olabilir. Şirket Verge ile ek bilgi paylaşamadı .

Metin tabanlı mesajlaşma yerine taciz ve istismarın videoda taranması zor olabilir . Ama muhtemelen, ekip ya kendi saldırgan görüntü algılama sistemini kuruyor ya da üçüncü bir tarafa bir tane arıyor. Kullanıcılar ayrıca, tarihlerini bizzat taramak yerine videolarla insanlarla kaydırma ve ardından sohbet etme fikrine alışmak zorunda kalacaklar.

Aksi takdirde, Match, dünyanın büyük bir kısmının sıkı bir kilit altında olduğu ve şahsen randevularla buluşamayacağı COVID-19 salgını sırasında markalarının performansı hakkında güncellemeler sağladı. Her gün ortalama Tinder swipe’larında bir artış görüldüğünü ve “tüm zamanların en yüksek seviyelerine” ulaştıklarını söyledi. 30 yaşın altındaki kadın kullanıcılar günlük ortalama swipelarını yüzde 37 artırdı, Match Nisan ayında Şubat ayının son haftasına göre. Nisan ayında, Menteşe, Match.com ve OkCupid dahil olmak üzere tüm ürünlerinde gönderilen ortalama günlük mesaj sayısı, Şubat ayının son haftasından ve 30 yaşın altındaki kullanıcılar için yüzde 27 daha fazladır. yüzde 35 daha yüksekti.

Bununla birlikte, şirket, Şubat ayından Mart ayına kadar ilk kez ödeme yapan kullanıcılarda bir düşüş gördüğüne dikkat çekti, ancak rakamlar şu anda geçen yıldan daha yüksek olmasına rağmen. Ayrıca abone hızını Mart’tan Nisan’a kadar geri kazandı.

Şirket, “Kilitlenmeler sürüklendikçe, genç erkek kullanıcılar üzerinde bazı etkiler gördük, ancak 30’un üzerinde demografide bir miktar iyileşme oldu.”

Arkadaşlık uygulamaları, insanları buluşturmak için ürünlerinde değişiklikler yapsa da, pandeminin tarihleme üzerindeki tam etkisi bu yıl daha sonra görülecektir. Eğer kilit emirleri tüm dünyada yürürlükte kalırsa, insanlar gerçekte bizzat buluşana kadar randevulaştırabilirler.

Şirket, “İnsan bağlantısına olan talebin asla dağılmayacağından ve bu ihtiyacı karşılamaya bağlı kalacağından eminiz” dedi. “Bu sosyal tecrit dönemi, ürünlerimiz olmasa bile artık buluşacak ve bağlanacak başka yolları olmayan bekar insanlar için çok daha korkunç olurdu.”

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *