«
download

Babalar Günü yaklaşırken, pek çok kişinin kafası babaları için hediye seçerken kafası karışacak. Böyle bir durumda size yardımcı olmak için, işte babanız için harika bir hediye olabilecek AI tabanlı mükemmel bir Urikar AT1 masaj tabancası. Yeni masaj tabancası, piyasada bulunan geleneksel masajlardan oldukça farklı. NFC, Otomatik Tanıma ve kendini uyarlayan masajın varlığının yanı sıra, kullanım kolaylığı için bir ekran da sunar.

Urikar AT1 Masaj Tabancasına Gitmek İçin Nedenler

Masaj Tabancaları öncelikle kas dokusu üzerinde salınımlı ve hızlı basınç patlamaları kullanarak kas dokusundaki ağrıyı veya sızıyı gidermek için kullanılır. Titreşimlerle cilt yüzeyini uyarmak yerine daha derin bir masaj sunar.

Verim

Urikar AT1, 65 lbs durmayan kuvvet sağlayan ve QuietPower 2.0 Teknolojisini barındıran fırçasız bir motor sunar. Motor, 16 mm amplitüdde dakikada 3600 perküsyona kadar hızlanır, bu da onu kaslar üzerinde% 80 daha derin bir etkiyle çok kullanışlı hale getirir. 8 kademeli kademe ve 1600-3600 PPM arasında değişen hızlara sahiptir.

Grafen kaplama, sürtünmeyi büyük ölçüde azaltır ve ciltte veya başka herhangi bir yüzeyde kullanırken etkileyici performans sağlar.

Yapay Zeka Akıllı Özellikler

Güçlü bir motorla birlikte Urikar AT1, genel üretkenliği artıran akıllı özelliklerle birlikte gelir. AT1 mesaj tabancası, masaj hızını, süresini, alanını ve diğer hayati değerleri akıllıca kontrol eden, AI destekli bir çip barındırır. Ayrıca, dahili akıllı algoritmaları kullanarak kişiyi kafasından tanımlayabilir.

Urikar AT1 Masaj Tabancası Almak İçin En İyi Nedenler

Ayrıca, masaj hızını insan vücudunun indüksiyonunu temel ala

rak kendi kendine ayarlar. Hafıza modu, akıllı zamanlama, masaj modları vb. dahil olmak üzere çok sayıda akıllı özellik vardır.

LCD ekran

Masaj tabancasında bir LCD ekranın varlığı, çalışmasını kolaylaştırır. Kullanıcı masaj süresini, hızını, pil seviyesini, şarj göstergesini ve diğer hayati bilgileri kolayca görebilir.

Düşük Gürültü Seviyesi

AT1 masaj tabancasının minimum ses seviyesi vardır ve kullanıcıyı rahatsız etmeyebilir. Üstelik sessiz bir ortamda veya kliniklerde kullanılması bir nimet olabilir. Teknik olarak, Urikar AT1 49dB’ye kadar bir seviyeye sahip.

Hafif ve küçük

Ulrika AT1, sadece 1.2kg boyutunda hafif bir masaj tabancasıdır. Cihaz taşınabilirliği, seyahat ederken kolayca taşıyabileceğiniz için genel kullanımını iyileştirir. Yaşlılara seyahat ederken yol arkadaşı olabilir ve onları her zamanki kas ağrılarından ve ağrılarından kurtarabilir. 10″ x 9″ x 3″ boyutundadır ve 2 libre ağırlığındadır.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *