«
FreeVector-Sony-Vaio

Dizüstü bilgisayar markası VAIO , Pazartesi günü 18 Şubat’ta bir basın toplantısı düzenleyeceğini belirten bir poster yayınladı. Konferans 12: 00-14: 00 GMT + 8 arasında yapılacak ve tüm dünyada canlı yayınlanacak. Şirket, ürünün adını açıklamamasına rağmen, teaser, ince ve hafif bir dizüstü bilgisayar, gömülü ekran menteşesi ile gösteriyor ve çok ince bir gövde o gün piyasaya sürülebilir.

Yeni dizüstü bilgisayarın menteşe kısmının “Z” harfine benzediği posterden görülebileceği için piyasaya sürülecek yeni ürünün VAIO Z serisi olması bekleniyor. Yeni serinin bir OLED ekranla donatılması bekleniyor.

VAIO markası daha önce Sony’ye aitti ve satıldıktan sonra 2014 yılında Sony Group’tan ayrı bir varlık haline geldi. Marka, bağımsızlığını kazanmasının ardından piyasa nedenleriyle Çin pazarına girmedi ancak Ağustos 2017’de geri dönme kararı aldı.

VAIO, 18 Şubat'ta yeni bir Z serisi lansmanını gösteren bir tanıtım posteri yayınladı

Daha önce, bir Weibo haberci @ZACKBUKS daha önce “yeni VAIO Z’nin geleceği” söylentisini yapmıştı. Bu tanıtım afişi bu söylentiyi resmen doğruladı. VAIO Z serisi dizüstü bilgisayarlar uzun süredir yeni ürünler sunmuyor. Bu seri, amiral gemisi ince ve hafif dizüstü bilgisayardır. Yüksek yoğunluklu paketleme teknolojisine ve ısı dağıtma tasarım teknolojisine sahiptir. Anakart üzerindeki elektronik bileşenlerin yüksek yoğunluklu yerleşimi, anakartın boyutunu en aza indirir.

Ayrıca, VAIO Z serisi dizüstü bilgisayarların ısı yayma sistemi de yüksek performans ve verimli ısı dağılımı elde etmenin anahtarıdır. Rezonansı önlemek ve gürültüyü bastırmak için özel soğutma fanları ve ısı yayma kanalları kullanılır ve bağımsız olarak kontrol edilebilen düşük frekanslı hızlı üniteler kullanılır.

Resmi olarak ortaya çıktığında size ürün hakkında daha fazla ayrıntı sunuyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *