«
images (6)

Ulefone Armor 11, popüler dayanıklı akıllı telefon serisinin en son üyesidir. Cihazı dayanıklı ve her kuruşuna değer kılan bazı heyecan verici özelliklere sahiptir. Sağlam akıllı telefon, üst düzey teknik özellikleri taşır ve 5G bağlantısını destekler. Ulefone, aşağıdaki videoda birkaç test gerçekleştirerek dayanıklılığını kanıtlıyor. Ancak şirket, bir ünite fabrikadan çıkmadan önce aynı testleri gerçekleştirir.

Görmeli : Ulefone Armor 11 5G Kızılötesi Gece Görüş Kamerası titiz testlerden geçiyor, videoyu ortaya çıkarıyor 

Ulefone Armor 11 5G akıllı telefon, şirket tesisinde zorlu testlerden geçerken görülebilir. Düğmeye basma, yumuşak basma, USB dayanıklılığı, mini düşürme dayanıklılığı, ekran dokunuşları vb. Gibi her tür testten geçer. Ulefone, dayanıklılığını ve güvenilirliğini top çarpma testi, yuvarlanma testi, 1,5 m yönlü düşürme ve hatta yüksek seviyelerde bile doğrular. ve düşük sıcaklık testi.

Test sırasında telefon, 55 dereceden eksi 20 dereceye kadar aşırı hava koşullarına ve sıcaklıklara maruz kalıyor. Kum ve toz testi belirli sertifikaları doğrular. Böylesine yoğun bir işkenceden sonra, telefon tüm testleri geçip çalışmaya devam ediyor ve gerçekten IP68 / IP69K sertifikalı olduğunu ve askeri düzeyde dayanıklılık taşıdığını kanıtlıyor.

Video: Ulefone Armor 11 5G, başka bir dayanıklılık testinde iyi performans gösteriyor

Öte yandan, Ulefone Armor 11 5G, MediaTek Dimensity 800 5G SoC, 8GB RAM ve 256GB dahili depolama ile güçlendirilmiştir . Cihaz, 5G bağlantısı ve sorunsuz çoklu görev sunar. Kamera bölümünde, akıllı telefon, 48MP birincil kamera ve 20MP gece görüş kamerası içeren bir Penta arka kamera modülü sunar.

NFC ve Google Pay desteği ile birlikte 6,1 inç su damlası ekranıyla birlikte gelir. İlgilenen kullanıcılar, cihazı ücretsiz olarak almak için Armor 11 5G hediyesine bile girebilirler. Şirket, ücretsiz olarak 10 birim hediye olarak sunduğu için Ulefone Watch’u alma şansı da var. Unutmayın bu bağlantıyı vurmak katılmak ve eşantiyon hakkında daha fazla bilgi edinmek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *