WhatsApp Web'e Girişin Parmak İziyle Yapılacağı Yeni Bir Özellik Geliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

WhatsApp Web’e Girişin Parmak İziyle Yapılacağı Yeni Bir Özellik Geliyor!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Web'e Girişin Parmak İziyle Yapılacağı Yeni Bir Özellik Geliyor!
WhatsApp’ın Android beta sürümü güncellendi. Güncellemeyle birlikte WhatsApp geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı yeni bir özellik de açığa çıktı. Bu özellik, WhatsApp Web’e parmak iziyle giriş olarak karşımıza çıkarken, özelliğin nasıl kullanılacağı şu an için bilinmiyor.

WhatsApp geliştiricileri, uygulamanın Android beta sürümünü güncelledi. Bu güncellemeyle birlikte 2.20.200.10 sürümüne yükselen WhatsApp, geliştiricilerin yeni bir özellik üzerinde çalıştığını gösteriyor. Henüz geliştirilme aşamasında olan özellik, kullanıcıların güvenliklerini artıracak gibi görünüyor.

WhatsApp’ın son beta sürümünde açığa çıkan özellik, kullanıcıların WhatsApp Web‘e giriş için yeni bir giriş yöntemi kullanabileceklerini gösteriyor. Üstelik bu giriş yöntemi parmak iziyle sağlanacak. Ancak özelliğin ne şekilde kullanılabileceği şu an için belirsizliğini koruyor.

WhatsApp Web’e Parmak İziyle Giriş Özelliği Geliyor

WhatsApp

WABetaInfo ekibi tarafından keşfedilen yeni özellik, kullanıcıların parmak izleriyle WhatsApp Web’e giriş yapmalarının önünü açıyor. Ancak bugüne dek QR kod ile giriş yaptığımız WhatsApp Web’e bundan sonra nasıl gireceğimiz şu an belli değil. Geliştirici ekip, sanki WhatsApp Web’e giriş için ekstra bir güvenlik önlemi oluşturuyormuş gibi görünüyor.

Özelliğin nasıl kullanılacağı şu an için belli olmasa da kullanıcılar, bu özelliği sevecek gibi görünüyor. Çünkü görünüşe göre WhatsApp Web’e giriş, bundan sonra parmak izi olmadan yapılamayacak. Bu sayede bir kullanıcı, telefonunu başka birisine verse de o kullanıcı, telefon sahibinin WhatsApp hesabını WhatsApp Web üzerinden açamayacak. Çünkü böylesi bir işlem için parmak izi onayı gerekecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: