Xbox Series X Testlerde Farkını Ortaya Koydu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xbox Series X Testlerde Farkını Ortaya Koydu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xbox Series X Testlerde Farkını Ortaya Koydu!

Uzun zamandır merakla beklenen yeni konsollar ortaya çıktı. Çıkış fiyatları ve tarihleri belli olan Xbox Series XSeries S ve PlayStation 5 hakkında her geçen gün yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor. Saydığımız üç konsolun içinde de yüksek hızlı SSD bulunacağı açıklanmıştı. Şmdi ise Xbox Series X’in bir önceki konsol olan Xbox One X‘e göre yükleme sürelerinin ne kadar hızlı olduğu ortaya çıktı. İşte Xbox Series X’in bekleme süresi!

.

Xbox Series X bekleme süresi ortaya çıktı!

.

Yurt dışında Xbox Series X’in test sürümleri dağıtılmaya başlandı. Bu noktada bazı testler yapan yayıncılar, Xbox One X ile yeni konsol arasındaki bekleme sürelerini karşılaştırdı. Ortaya çıkanlara göre yeni konsol, bir önceki konsola nazaran çok daha hızlı çalışacak gibi görünüyor.

 

xbox series x, bekleme süresi

Red Dead Redemption 2, ControlFinal Fantasy XV ve The Outer Wolds gibi oyunlarla test edilen yeni konsol, eskisinin yanında ışık hızını oyunculara sunacak. Öyle ki, eski konsolda 2 dakika 8 saniye bekleten Red Dead Redemption 2 yeni konsolda yalnızca 38 saniyede açılıyor.

.

Yeni konsollar hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: