«
images (2)

Xiaomi, geçen yıl şimdiye kadarki en iyi akıllı telefonunu Mi 10 Ultra şeklinde duyurdu . Bu telefon, şirketin onuncu yıldönümünü kutlamak için piyasaya sürüldü. Bu cihaz , Android 10 tabanlı MIUI 12 ile çıkış yaptı . Şimdi, piyasaya sürülmesinden altı ay sonra, telefon nihayet Android 11 güncellemesini alıyor.

Ağustos 2020’de Xiaomi , 10. yıldönümü vesilesiyle Mi 10 Ultra ve Redmi K30 Ultra adlı iki Çin’e özel akıllı telefonu piyasaya sürdü . İkili, Android 10 tabanlı MIUI 12 işletim sistemi ile piyasaya sürüldü.

Çin’de satılan çoğu Xiaomi telefonu gibi bunlar da MIUI Beta programına dahildir. Bu nedenle ikili, bir süredir Android 11 tabanlı haftalık MIUI derlemeleri alıyor.

Ancak şirket başlatılan ‘Stabil Beta’ güncelleştirme (tohumlama V12.1.1.0.RJJCNXM İki yılı hafta sonra Şubat’tan 1. biraz üzerinde Mi 11 Ultra için) biraz şey gibi gibi bu yapı daha fazla kullanıcı için artık kullanılabilir ‘Kararlı’ olarak adlandırılır.

Farkında olmayanlar için, MIUI Kararlı Beta sürümleri, sınırlı kullanıcıların olası büyük hataları test etmesi için temelde kararlı yapılardır. Herhangi bir sorun yoksa, aynı yapı kararlı bir güncelleme olarak daha geniş bir kitleye sunulur.

Xiaomi Mi 10 Ultra, Android 11 güncellemesini alıyor

Bu nedenle, bu ahizeyi Çin’den ithal ettiyseniz, telefonun Ayarlar uygulamasından yeni bir OTA güncellemesi olup olmadığını kontrol edin. Bununla birlikte, Xiaomi’nin güncelleme geçmişine göre Mi 10 Ultra en az bir tane daha Android güncellemesi ve üç MIUI güncellemesi almalıdır .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *