«
xiaomi-mi-10-ultra_16_9_1597211643-880x495

Xiaomi’nin yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon serisi Mi 11 , son birkaç gündür haberlerde yer aldı. Şimdi, en son geliştirmede, yaklaşmakta olan amiral gemisi akıllı telefonun koruyucu kılıfı çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Mi 11 Pro’nun koruyucu kılıfı çevrimiçi olarak sızdırıldı, ancak gerçekliği doğrulanmadı. Bu yüzden, sahte veya fan yapımı bir tasarım olabileceği için bunu bir tutam tuzla almanızı tavsiye ederiz.

Xiaomi Mi 11 Pro Koruyucu Kılıf Çevrimiçi Olarak Sızdı ve Yeni Kamera Modülü Tasarımını Ortaya Çıkardı

Sızan görüntü, akıllı telefonun dörtlü kamera kurulumuyla geleceğini gösteriyor. Görünüşe göre şirket yatay bir kamera matrisini seçmiş ve modül sol üst köşeye yerleştirilmiş.

Daha önce, akıllı telefonun öne bakan kamerayı barındırmak için üstte delikli bir kesime sahip 2K çözünürlüklü bir ekrana sahip olabileceği sızdırılmıştı. Ayrıca 120Hz yenileme hızı desteğiyle gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi 11 Pro QHD+ ekran ile piyasaya çıkacak! - HWP

Xiaomi, cihazın yeni başlatılan Qualcomm Snapdragon 888 amiral gemisi mobil yonga seti tarafından destekleneceğini zaten doğruladı . Ayrıca Mi 11 Pro’nun , Çinli şirket tarafından bu yılın başlarında açıklanan 120W hızlı şarj teknolojisini destekleyebileceği bildiriliyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *