«
Xiaomi-sac-uzatma-taragi-02[1]

Xiaomi resmen Mi Kutu 4S başlattı $ 43. Dün, şirket bu ürünün yalnızca bazı önemli noktalarını açıkladı, ancak bugün tüm özellikleri çıktı. Maalesef tam da tahmin ettiğimiz gibi herhangi bir donanım yükseltmesi getirmiyor.

Xiaomi Mi Kutusu 4S 03

Yeni tanıtılan Mi Box 4S, 2018’deki orijinal Mi Box 4 ile aynı . İkincisi, küresel pazarlarda Mi Box S ve Mi Box 4K olarak satılıyor.

Bu, 4 x ARM Cortex-A53 çekirdekli ve Mali 450 GPU’lu aynı 64-bit dört çekirdekli Amlogic S905X yonga setinden güç aldığı anlamına gelir. RAM ve dahili depolama alanı da sırasıyla 2GB ve 8GB’de benzerdir.

Son Çinli teknoloji devi destekler videodan akışı kutu 4K 60fps (H.265), HDR, Dolby Ses ve DTS ses kadar oynatma. Uzaktan kumanda, tüm Mi TV ürünlerinde ses asistanı anahtarı ve mikrofonu bulunan minimum olanın aynısıdır.

Xiaomi Mi Kutusu 4S 02

Bağlantı gelince, cihaz çift bantlı WiFi 5, Bluetooth 4.3, 1 x HMDI 2.0, 1 x USB 2.0, 3,5 mm kulaklık girişi ve güç girişi ile birlikte gelir. Üzerine PatchWall UI ile Android 6.0 Marshmallow çalıştırıyor. 

Bu ürün küresel pazarlara girerse , Mi Box S / Mi Box 4K gibi Android TV Pie’yi çalıştıracak . Her neyse, yeni model önceki modele göre mantıklı olmadığı için muhtemelen Çin dışında piyasaya sürülmeyecek.

Xiaomi Mi Kutusu 4S 01

Xiaomi’nin kendi ülkesinde Beyaz renkte Mi Kutuları sattığını söyledi . Aslında, yeni Mi Box 4S yalnızca Beyaz renkte geliyor. Firma bu renk seçeneğini diğer bölgelere de getirmelidir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Sinan Kaya

    Almayı düşündüğüm bir ürün diyebilirim. Gayet başarılı diyebilirim.