Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de Satışa Sunuldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye’de Satışa Sunuldu!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de Satışa Sunuldu!
Şehir içi alternatif ulaşım aracı arayanlar için yeni Xiaomi Mi Electric Scooter 1S, Türkiye’de satışa sunuldu. Elektrikli scooter, yeni satışa sunulmasına rağmen büyük ölçüde indirimli bir fiyat etiketine sahip.

Çinli tüketici elektroniği şirketi Xiaomi, geçtiğimiz haftalarda lansmanını gerçekleştirdiği yeni elektrikli scooter modeli Mi Electric Scooter 1S’i Türkiye’de satışa sundu. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyenler için alternatif bir şehir içi ulaşım aracı olan Mi Electric Scooter 1S, katlanabilir yapısıyla da kolay taşınabilirlik sunuyor.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Mijia M365 modelinin yenilenmiş versiyonu olan Mi Electric Scooter 1S, 250W gücündeki motoruyla 25 km/s maksimum hız, kullanım şartlarına göre değişen 30 kilometre azami menzil sunuyor. Sadece 12,5 kg ağırlığında olan elektrikli scooter, bu sayede kullanılmadığı durumlarda da rahatlıkla taşınabiliyor.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Xiaomi’nin Mi Electric Scooter 1S Paylaşımı

Sadece arka tekerlekte fren diskleri bulunan Mi Electric Scooter 1S, yüksek hızlara çıkmadığı için kontrollü bir kullanımda yeterli güvenlik sağlıyor. Yüzde 14 eğim tırmanma desteğine sahip olan Mi Electric Scooter 1S, pnömatik lastikler ile hem iyi bir yol tutuş hem de konfor sağlıyor.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S Fiyatı

An itibarıyla çevrimiçi e-ticaret sitelerinde satışa sunulmuş olan Xiaomi Mi Electric Scooter 1S’in orijinal fiyatı 5.099 TL gösteriliyor olsa da bazı internet sitelerinde 3.999 TL fiyat etiketiyle bulmak dahi mümkün.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: