«
indir (4)

Xiaomi , Mi Mall’da kitle fonlaması kapsamında MIJIA Akıllı Buharlı Fırın’ı piyasaya sürdü . Ürün 299 yuan (~ 46 $) perakende fiyatı taşıyan uygun fiyatlı bir üründür, ancak kitle fonlaması sırasında 269 yuan (~ 41 $) için teklif edilmektedir.

MIJIA Akıllı Buharlı Fırın, içini yumuşak ve yumuşak tutarken yiyecekleri gevrek hale getirebilen benzersiz 5 mL buharlı pişirme işlevine sahip 12L’lik bir hacme sahiptir. Aynı zamanda, hassas elektronik sıcaklık kontrolü gibi işlevlere de sahiptir ve MIJIA uygulamasıyla bağlanabilir.

Xiaomi, MIJIA Akıllı Buharlı Fırın'ı 269 yuan karşılığında finanse ediyor (~ 41 $)

Taşınabilir 12L kapasitesine rağmen, fırın 1300W’lık bir tepe güç oranına sahiptir. Şirket, derecelendirmenin geleneksel bir elektrikli fırının iki katından fazla olduğunu iddia ediyor. 32L’lik bir elektrikli fırının bile 1600W’lık bir güç derecesi vardır. Bu nedenle, derecelendirme başına hacim dikkate alındığında, fırının ısınması uzun sürmeyeceği için yeni MIJIA fırını pişirme sürecini hızlandırabilir.

Xiaomi, satış noktalarından biri olan sezgisel bir sıcaklık kontrolüne sahip olması için MIJIA Akıllı Buharlı Fırın’ı öneriyor. MIJIA Akıllı Buharlı Fırın, bir NTC elektronik sıcaklık probu ve akıllı bir elektronik sıcaklık kontrol sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca 1 ° C ve 1 saniyelik hassas ayarı destekler.

Ayrıca fırın, ısınırken suyu doldurabilen özel olarak tasarlanmış ve benzersiz bir buhar tankıyla birlikte gelir. Bu, kızarmış ekmek gibi eski yiyeceklere gevrekliği geri getirmeye yardımcı olur ve tadı taze pişmiş gibi olur.

Daha önce belirtildiği gibi, uygulama içindeki kullanıcılara sunulan bir dizi tarifle MIJIA uygulama desteğini de alırsınız.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *