«
xiaomi-mi-10-ultra_16_9_1597211643-880x495

Xiaomi, Snapdragon 888 yonga seti olan dünyanın ilk akıllı telefonu Mi 11’i piyasaya sürmek için hazırlanıyor . 28 Aralık lansmanının öncesinde şirket, Weibo aracılığıyla bir dizi gönderide önemli ayrıntıları açıklıyordu. Bunun ortasında, bir ihbarcı şimdi Mi 11’in bahar festivalinden önce büyük miktarlarda mevcut olan tek amiral gemisi olacağını söylüyor.

Xiaomi Mi 11

Weibo’daki Dijital Sohbet İstasyonu, Xiaomi’nin çok önceden Mi 11’in envanterini hazırladığını söylüyor . Kesin olarak, şirketin stok ölçeğini 1 milyonda tutmayı planladığını söylüyor. Bu, bir Xiaomi yöneticisinin yeterli hisse senedi olacağını söylediği daha önceki bir raporla destekleniyor .

Tahminlere göre Xiaomi, Snapdragon 888 SoC’nin münhasırlığıyla bunu başarabiliyor. Hatırlarsak, Qualcomm’un etkinliğinden kısa bir süre sonra Lei Jun, Mi 11’in amiral gemisi SoC ile piyasaya sürülen ilk kişi olacağı haberini verdi . Geri döndüğünde, öncelik listesine göre Xiaomi’nin yonga setlerini Qualcomm’dan iki ay önce almış olması gerektiğini söylüyor.

Xiaomi Mi 11 serisi çıkış tarihi resmen duyuruldu - ShiftDelete.Net

Her neyse, kedisindeki bu kadar hisse senedi ile Xiaomi’nin Çin Bahar Şenliği’nden önce bu kadar çok Snapdragon 888 destekli cihaz üreten tek şirket olacağı bildiriliyor . Farkında olmayanlar için Bahar Bayramı Çin takviminin 12. ayının 23. gününde başlar. Buradan 23 gün boyunca çalışır ve 2021 için 12 Şubat’a düşer.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *