Xiaomi'nin Snapdragon 865 Plus Telefonu 120W Hızlı Şarj ve 48MP Kameraya Sahip, İddia Raporu | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Xiaomi’nin Snapdragon 865 Plus Telefonu 120W Hızlı Şarj ve 48MP Kameraya Sahip, İddia Raporu

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Xiaomi'nin Snapdragon 865 Plus Telefonu 120W Hızlı Şarj ve 48MP Kameraya Sahip, İddia Raporu

M2007J1SC model numarasına sahip yeni bir Xiaomi telefonu kısa süre önce Çin’in 3C ve MIIT sertifikasyon platformları tarafından onay aldı . Xiaomi’nin 120W hızlı şarj cihazıyla gelen ilk telefonu olabileceğini ortaya sundu. XDA-Developers hakkında yeni bir rapor bazı önemli özellikleri ortaya koydu.

Yayın, MIUI 12’deki çoklu kod snipper’larının M2007J1SC telefonunun CAS olarak kodlandığını ortaya çıkardığını bildirdi. Snapdragon 865 Plus veya Snapdragon 865 SoC olması muhtemel ihtimallerdendir. El cihazı daha önce 108 megapiksel kamera sporu yapmak için spekülasyon yaptı. Bununla birlikte, artık daha büyük bir sensöre sahip 48 megapiksel ana kameraya bekleniyor.

CAS’ın arkasında en az üç kamera bulunacağına inanılıyor. Makro çekimler yapabilen ultra geniş bir lense sahip olacak. Ayrıca, bir periskop zum objektifi ile donatılabileceğini gösteren optik zum kameraya da sahip olacak. Akıllı telefonun kullanıcılara “süper” modda fotoğraf işlevi sunması ihtimali göz önünde bulunduruluyor.

Xiaomi'nin Snapdragon 865 Plus Telefonu 120W Hızlı Şarj ve 48MP Kameraya Sahip, İddia Raporu

Yayın, CAS telefonunun Çin pazarı için tasarlandığını da belirtti. Yayın, global sürümüne dair herhangi bir kanıt bulamadığından, telefonun Çin dışındaki pazarlarda bulunup bulunmayacağı henüz tespit edemedi.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: