Yandex Türkiye Ofisi İçin Çıkan İddialara Yanıt Verdi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Yandex Türkiye Ofisi İçin Çıkan İddialara Yanıt Verdi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yandex Türkiye Ofisi İçin Çıkan İddialara Yanıt Verdi!

Yandex Türkiye hakkında çıkan iddiaları geçtiğimiz günlerde sizlere iletmiştik. İlk kez Marketing Türkiye tarafından duyurulan haber Yandex’in Türkiye’deki ofisini Ekim 2020 dönemi itibarıyla kapatacağı ve Türkiye operasyonlarını Rusya’dan yöneteceği yönündeydi. Sonunda Yandex de süreç hakkında resmi bir açıklamada bulundu ve resmi Twitter hesabı üzerinden kullanıcılarının sorusunu yanıtladı.

.

Yandex: ”Türkiye ofisimizi kapatacağız ama…”

.

Şirket tarafından alınan bilgiler Türkiye operasyonunun başarılı ve karlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmesine rağmen, şirketin COVID-19 gündemi sebebiyle stratejik olarak Türkiye ofisini kapatmaya karar verdiği yönündeydi. Bundan böyle Yandex çözümleri Türkiye’de kaldığı yerden hizmet vermeye devam edecek, ancak tüm operasyonel süreçler Türkiye ofisi yerine Rusya ofisi tarafından yönetilecek.

.

Yandex Türkiye Twitter hesabı kullanıcılarının yoğun şekilde yönelttiği ”Türkiye ofisini kapatıyor musunuz?’‘ sorularına sessiz kalmadı ve pek çok soruyu aynı şekilde yayınladı:

Yandex’in Türkiye ofisini kapatma kararı hakkındaki fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın…

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: