Donanım Haberleri

Yeni iPad Magic Keyboard Patentinde Apple Pencil Detayı Dikkat Çekti

Yeni iPad Magic Keyboard patenti ortaya çıktı. iPad kullananların bir numaralı tercihi olan aksesuar, yeni tasarımında Apple Pencil detayına da sahip olacak. Ortaya çıkan görsele göre iPad Magic Keyboard, Apple Pencil için bir saklama bölmesine sahip olacağı görülüyor.

.

Tablet kullanımlarında üst sırada olan iPad’in aksesuarları da büyük kullanım kitlesine sahip. Bu nedenle firma aksesuarlar için yeni tasarımlar ve patent çalışmalarını sürekli sürdürüyor. Alınan yeni patent kullanıcılara büyük kolaylık sağlayacak.

.

Apple Pencil

.

Yeni iPad Magic Keyboard Patenti Sızdırıldı

.

Çıkan yeni patent görsellerine göre firma iki aksesuarını, kullanıcılar için daha kolay hale getirecek. Görsel incelendiğinde, menteşe kısmında bir bölme bulunduğu görülüyor. Bu bölmeye de Apple Pencil’in yerleştirileceği, böylelikle kullanıcıların kalemi ve tableti daha kolay bir şekilde taşıyabileceği söyleniyor.

.

Apple Pencil

.

Halihazırda Apple Pencil, iPad’in üst kısmında taşınabiliyor. Ayrıca bu noktadan da şarj işlemi gerçekleştirilebiliyor. Yeni Magic Keyboard tasarımı incelendiğinde ise halihazırda kullanımda olan tasarımdan farksız görünüyor. Ancak daha önceden menteşe kısmında yer alan USB Type-C girişi yerine kalem girişi konumlandırılmış.

.

Bu iPad Magic Keyboard patenti ne zaman kullanıcılarla buluşacak sorusunun cevabı henüz resmi olarak belli değil. Ancak sonraki nesil iPad ve Apple Pencil cihazlarla birlikte satışa çıkabileceği tahmin ediliyor. Halihazırda Type-C girişi bulunan menteşenin, daha büyüyerek kalemi nasıl muhafaza edeceği de şuanda ayrı bir merak konusu.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: