120 W Hızlı Şarj Desteğine Sahip iQOO 5 5G, TUV Tarafından Test Edilmiş ve Onaylanmıştır | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

120 W Hızlı Şarj Desteğine Sahip iQOO 5 5G, TUV Tarafından Test Edilmiş ve Onaylanmıştır

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

120 W Hızlı Şarj Desteğine Sahip iQOO 5 5G, TUV Tarafından Test Edilmiş ve Onaylanmıştır

Vivo’nun bu ay içinde iQOO 5 5G’yi piyasaya sunulacağına söyleniyor ve belki de cihazın en önemli özelliği getirdiği 120W fas şarj desteği vardır. Cihazın 100W’ın üzerinde hızlı şarj hızı için destek getirecek ilk akıllı telefon olarak gelmesi bekleniyor ve piyasaya çıkmadan önce telefonun düzenleyiciler tarafından birkaç testten geçmesi  söz  konusudur.

İQOO 5, bu tür testlerden birini ölçeklendirdi ve bu TUV Rheinland tarafından yapılan testtir. Şirket, TUV Rheinland tarafından çeşitli fiziksel testlerden geçen yeni nesil iQOO amiral gemisinin tanıtımına dair bir video paylaşımında bulundu.
iQOO 5

Test bize pilin nasıl performans gösterdiğini ve bu kadar aşırı şarj hızına maruz kaldığında telefonun durumunu gösteriyor. Şirket, oda sıcaklığının yaklaşık 25 derece olduğu bir test ortamında telefonun “normal sıcaklıklara” çıkacağını söylüyor. Ayrıca adaptör fişi, 10.000 adede kadar eklenti ve kablo fişine dayanabilir.

Bunun dışında, pil 600 şarj ve deşarj döngüsüne kadar dayanabilir ve pil ömrü “normal” kalacaktır. Vivo, pilin “her zamanki kadar güçlü” kalacağını iddiasında bulunuyor. Cihazda bunların dışında bazı pil koruma özellikleri bulunurken, yerleşik yeni 6C hücrelerinin en yüksek standart olduğu söyleniyor. TUV Rheinland, bu nedenle voltaj ve akımı güvenli olarak  doğruladı.

120 W Hızlı Şarj Desteğine Sahip iQOO 5 5G, TUV Tarafından Test Edilmiş ve Onaylanmıştır

Video abunun dışında, cihazın arkada üçlü bir kamera kurulumuna sahip olacağını, ön tarafta ise Vivo’nun 120Hz yenileme hızı ve 240Hz dokunmatik örnekleme hızı bulunan bir AMOLED ekran olacağını söylediği kavisli bir ekran olacağını ortaya sunmaktadır. DCI-P3 renk gamı, endüstri standardından daha fazla olan% 100 olacaktır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: