«
The-Last-of-Us-Part-II-axe-1280x720

Geçen yıl olduğu gibi Sony, 2020 için yeni bir PlayStation Özet raporu sundu. Pek çok PlayStation sahibinin zaten bildiği gibi, PlayStation Özeti, PS4 ve şimdi de PS5 oyuncuları için oyun yılını özetleyerek onlara oyun istatistiklerini gösteriyor yıl. Ayrıca Sony, PlayStation 4 sahiplerinin iddia etmesi için yeni bir dinamik tema başlattı.

PlayStation 2020 Özet raporunuza erişmenin birkaç farklı yolu vardır. PSN hesabınızda açık pazarlama e-postalarınız varsa, Sony size raporunuzun bağlantısını e-posta ile gönderecektir. Pazarlama e-postaları açık olmayanlar (veya sadece e-postalarını açma zahmetine girmek istemeyenler) PlayStation Özeti web sitesine gidebilir ve PlayStation hesaplarıyla oturum açabilirler.

2020 PS5 ve PS4 oyun istatistiklerinizi nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Giriş yaptıktan sonra PlayStation’da oyun oynadığınız yıla ait bir dizi istatistik göreceksiniz. Örneğin, web sitesi size yıl boyunca kaç kupa kazandığınızı ve kaç saat oynadığınızı gösterecektir. Ayrıca size en sevdiğiniz türün ne olduğunu söyleyecek ve bir PlayStation 5’iniz varsa, o platformda en çok oynanan oyunun ne olduğunu ve kaç PS5 ödülü kazandığınızı size söyleyecektir.

Özet ayrıca size daha büyük PlayStation topluluğunun istatistiklerini de verecektir. Ghost of Tsushima’da PlayStation sahiplerinin The Last of Us Part 2 oynayarak kaç saat geçirdiğini ve kaç düşmanın korku içinde çöktüğünü göreceksiniz . Ayrıca 2020’de en popüler PlayStation Now oyunlarının neler olduğunu da göreceksiniz.

2020 PS5 ve PS4 oyun istatistiklerinizi nasıl kontrol edeceğiniz aşağıda açıklanmıştır

Yukarıda belirtildiği gibi, Wrap-Up’larını görüntüleyenler, PlayStation 4 için PlayStation şekillerini içeren dinamik bir temayı da talep edebilirler. PlayStation Özeti, yalnızca belirli ülkelerde en az 18 yaşında ve 10’dan fazla oturum açmış oyuncular tarafından kullanılabilir. 2020’de bir PlayStation 4’te saatlerce oynatma süresi. Bu Özetler 2 Mart 2021’e kadar izlenebilecek, bu yüzden ondan önce sizinkini kontrol ettiğinizden emin olun.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *