NVIDIA: 2020’nin Kalan Yarısı Oyunlar İçin Harika Olacak! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

NVIDIA: 2020’nin Kalan Yarısı Oyunlar İçin Harika Olacak!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

NVIDIA: 2020’nin Kalan Yarısı Oyunlar İçin Harika Olacak!

NVIDIA denildiğinde akıllara önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen RTX 3000 serisi ekran kartları geliyor!

Her geçen gün yeni bir oyunun ortaya çıkması heyecanı artırmaya devam ederken NVIDIA CEO‘su Jensen Huang, 2020 yılının geri kalanının oyuncular için oldukça iyi geçeceğine dair bir açıklama yaptı!

NVIDIA: 2020’nin Kalan Yarısı Oyunlar İçin Harika Olacak!

NVIDIA CEO’su Jensen Huang, 2020’nin ikinci yarısı hakkında düşünceleri sorulduğunda “şu ana kadarki en muhteşem sezon” açıklamasını yaptı. Bu açıklamanın nedeni olarak ise, eylül ayında tanıtılması beklenen NVIDIA RTX 3000 serisi ekran kartları gösteriliyor.

NVIDIA’nın bugüne kadar piyasaya sunduğu en güçlü oyun odaklı ekran kartı serisi olması beklenen RTX 3000 serisi, oyunseverleri heyecanlandırmaya başladı. Henüz ekran kartları hakkında resmi bilgiler paylaşılmasa da, ortaya atılan iddiaları ve sızıntıları düşündüğümüz zaman, gerçekten ciddi ölçüde performans farkı yaratacak modelleri karşımızda görebiliriz.

NVIDIA: 2020’nin Kalan Yarısı Oyunlar İçin Harika Olacak!

Jensen Huang’ın bu şekilde açıklama yapmasının bir başka nedeni ise, yeni nesil konsolların da bu yıl içinde piyasaya sunulacak olması. Yeni konsolların yanı sıra, Marvel’s AvengersCrash Bandicoot 4Star Wars: SquadronsWatch Dogs: LegionAssassin’s Creed ValhallaCyberpunk 2077Spider-Man: Miles Morales gibi oyunların da bu yıl içinde gelecek olması, heyecan verici detaylar arasında yerini aldı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: