«
en-iyi-20-android-uygulama[1]

Salgının başlangıcında herkes en az bir çevrimiçi kurs yapıyordu. Bütün gün içeride sıkışıp kaldığımızı düşünürsek, yeni bir beceri öğrenmek için mükemmel bir zaman gibi görünüyordu. Ancak, birçok çevrimiçi kurs bitmemiş durumda. Pandemi ilerledikçe tutkunuz azaldıysa, yalnız değilsiniz.

Bu, tekrar denemekten çekinmenize neden olabilir. 2021’de takipte gerçekten daha iyi olacak mısın? İyi haber şu ki, bazı harika uygulamaların yardımıyla becerileri sürdürülebilir bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bunlar, 2021’de çevrimiçi öğrenme becerileri için en iyi 3 uygulamadır.

1.Lingopie

Sürecin kendisinin beyniniz için iyi olduğu gerçeği de dahil olmak üzere, bir dil öğrenmek için birçok neden vardır. Dil öğrenmek isteme nedeniniz ne olursa olsun, muhtemelen en iyi bilinen uygulamaları denemişsinizdir. Bir baykuş seni ne kadar tehdit ederse etsin, sen buna ayak uyduramadın.

Lingopie ile motivasyonu bulma konusunda endişelenmenize gerek yok. Lingopie, binlerce saat yabancı dilde TV’ye erişmenizi sağlayarak çalışır. Bir dizinin her bölümünün etkileşimli altyazıları vardır, böylece duraklatabilir ve belirli kelimeler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bir dili sadece eğlenceli ve rahatlatıcı bir şekilde öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda gerçek insanlar tarafından nasıl konuşulduğunu da öğrenirsiniz.

Lingopie şu anda İtalyancayı kendi başınıza öğrenmenin en iyi yoludur. Ayrıca Fransızca, İspanyolca, Rusça, Portekizce ve Almanca öğrenmenin en iyi yolunu sunar. Daha fazla dilin boru hattında olduğu söyleniyor.

2.Melodics

Her zaman müzik çalmayı öğrenmek istedin mi? Belki çok geç olduğunu düşünüyorsunuz ve çocukken bir enstrüman öğrenmiş olmayı dilersiniz. Bununla birlikte, herhangi bir deneyime sahip olmasa bile herkes müzik çalmayı öğrenebilir.

2021’de müzik çalmak için pahalı ve karmaşık bir enstrümana ihtiyacınız yok. Uygun fiyata midi klavye satın alabilir ve bilgisayarınıza bağlayarak çalmayı öğrenebilirsiniz. Melodics, size klavye, bateri pedleri ve elektronik bateri setini nasıl çalacağınızı öğreten kapsamlı kurslar sunar .

Melodics uygulaması, siz ısınma hareketleri, egzersizler ve şarkılar çalmaya çalışırken sizi takip eder, başarılı notlarınızı veya dokunuşlarınızı takip eder ve size anında geri bildirim verir. Öğrenmenin eğlenceli ve etkili bir yoludur. Bir midi klavye satın almadan önce keyif alıp alamayacağınızı merak ediyorsanız, ücretsiz derslerini bilgisayar klavyenizle deneyebilirsiniz .

3.Lumosity

Belirli bir beceriyi veya konuyu öğrenmek istemiyor ama yine de beyninizi sağlıklı tutmak istiyorsanız Lumosity tam size göre . Lumosity, problem çözme becerilerinizi test eden, sizi meşgul eden ve ilginizi çeken bulmacalar sunar. Zaman geçtikçe bu bulmacaları çözmede daha iyi oluyorsunuz ve beyniniz ihtiyaç duyduğu egzersizi yapıyor.

Lumosity, beyniniz için bir tür spor salonu olarak pazarlanmaktadır. Bilimsel uzmanların yardımıyla tasarlanmıştır ve son derece popülerdir. Sıkıcı veya yorucu işler yapıyormuş gibi hissetmeden zihninizi işte tutmanın bir yoludur.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Beril

    Bu bilgi için teşekkürler