240 Hz Yenileme Hızına Sahip Huawei Akıllı Ekranlı Oyun Monitörü Çevrimiçi Sızdırıldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

240 Hz Yenileme Hızına Sahip Huawei Akıllı Ekranlı Oyun Monitörü Çevrimiçi Sızdırıldı!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

240 Hz Yenileme Hızına Sahip Huawei Akıllı Ekranlı Oyun Monitörü Çevrimiçi Sızdırıldı!

Huawei ve alt markası Honor , “Smart Screen” markası altında Smart TV’leri piyasaya sunuyor. Görünüşe göre her iki marka da “Akıllı Ekran” olarak adlandırılan yeni oyun monitörlerini piyasaya çıkartmaya hazır.

Birkaç gün önce, Huawei Smart Display, AD80HN, AD80HW ve AD80XX olmak üzere üç modeli onaylayan 3C sertifikasyon sürecini geçti. Ekran panelinin BOE tarafından tedarik edildiği de kabul edildi .

Huawei Logosu MWC 2019

Huawei ve Honor Smart Display monitörler arasında, üzerlerine yerleştirilen farklı logolar dışında teknik özellikler ve özellikler açısından bir fark olmayacağı da açıklanıyor.

Piyasaya sunulan üç monitörden biri, 240Hz yenileme hızının yanı sıra mini-LED bölme arka ışığı desteğine sahip bir Oyun Monitörü . Üç monitör, tüm aralığı kapsayacak – üst düzey, orta düzey ve düşük aralık.

240 Hz Yenileme Hızına Sahip Huawei Akıllı Ekranlı Oyun Monitörü Çevrimiçi Sızdırıldı!

Modellerden birinin 32 inçlik bir panele ve aynı mini-LED panele sahip olacağı düşünülüyor. Bir de Huawei ekosisteminin bir parçası olan Honor akıllı telefonlarıyla özel uyumluluk moduna sahip oldukları duyuruldu.

Geleneksel olarak, Honor markalı ürünler Huawei ürünlere göre daha düşük fiyatlandırılır. Bu sebeple, raporun temelde farklı markalarla aynı olduklarını gösterdiği göz önüne alındığında, yaklaşan monitörlerin nasıl fiyatlandırılacağı belli olacaktır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: