83 Yıl Geçerli:Ücretsiz Netflix Hesabı Kazandıran Oyun! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

83 Yıl Geçerli:Ücretsiz Netflix Hesabı Kazandıran Oyun!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

83 Yıl Geçerli:Ücretsiz Netflix Hesabı Kazandıran Oyun!

10 Temmuz 2020’de yani geçtiğimiz hafta izleyici karşısına çıkan ve Netflix’in son dönemdeki iddialı yapımlarından birisi olan çizgi roman uyarlaması The Old Guard filminin hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. 83 yıl geçerli: ücretsiz Netflix hesabı alabileceğiniz bir turnuva düzenleniyor.

Netflix

.

Aslında ömür boyu ücretsiz Netflix hesabı dememiz yanlış olmayacaktır, zira teknolojinin hızla gelişmeye devam ettiği günümüzde 83 yıl sonra Netflix’in olup olmayacağının garantisi yok.

83 Yıl Geçerli:Ücretsiz Netflix Hesabı Kazandıran Oyun!

83 yıl geçerli: ücretsiz Netflix hesabı kazandıran oyun!

.

17-19 Temmuz tarihleri ​​arasında yani bu hafta sonu düzenlenecek yarışmada, tarayıcı tabanlı bir oyunda mücadele edeceksiniz. Tarayıcı tabanlı bir oyun olduğu için tahmin edebileceğiniz üzere 2D grafiklerde yarışacaksınız, tüm hedefleri yok ederek rakiplerinizi geride bırakmanız gerekiyor. Hikayeye sadık kalınıyor: bu kapsamda ölmeniz oyunu tamamen kaybetmenize neden olmuyor.Ölseniz dahi devam edebiliyorsunuz.

Netflix

Ancak rakiplerinize yetişerek en yüksek puana sahip olmanız zorlaşacak. Türkiye saati ile bugün 18:00’da başlayacak olan oyuna buraya tıklayarak katılmanız mümkün.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: