«
PUBG MOBILE 2

Dünyanın en popüler oyunu unvanını mobil tarafında bir süredir kayıp yaşayan PUBG Mobile, Tencent sebebiyle sessiz günler geçiriyor. PUBG Mobile 2 ile Tencent’e yapılan baskılar ve kısıtlamalardan oldukça etkilenen oyun, güçlenmek istiyor.

.

Twitter’da PlayerIGN adlı kullanıcının paylaştığı Weibo gönderisine göre, PUBG Mobile 2’nin önümüzdeki hafta lansmanının yapılabileceği düşünülüyor.

.

PUBG Mobile 2 Çıkış Tarihi Belirlendi!

.

PUBG Mobile 2 çok yakında

.

Eylül ayında PUBG Mobile’ın en son güncellemesi, yenilenen Erangel 2.0 haritasıyla birlikte oyuna büyük bir yenileme getirmişti. Oyuncularını bu noktada üzmeyen PUBG Mobile, yenilikleri bu sürümle birlikte oyunseverlere sunmuştu.

.

PlayerIGN Twitter hesabı, yeni PUBG Mobile sürümünün önümüzdeki hafta piyasaya sürülebileceğini paylaştı. Yer alan bilgilerin kısa süre içerisinde Weibo’dan kaldırıldığı da tespit edildi.

.

.

Oyun tahminlere göre 2051 yılındaki PUBG evreninde geçecek ve fütüristik bir estetiğe sahip olacak. Oyunda yeni bir harita da mevcut olacak.

.

Bazı söylentilere göre bazı PUBG Mobile iyileştirmeleri de tespit edildi. Battle Royale oyunlarının mekaniklerine yeni bir boyut kazandıracak dronelar ve konuşlandırılabilir sığınaklar mevcut olacak.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *