«
indir (6)

Uzun zamandır Xiaomi’nin ekosistemi altında bir şemsiyenin piyasaya sürüldüğünü gördük . Xiaomi’nin ekolojik zincir şirketi olarak değişen 90 Puan, önümüzdeki bahar sezonu öncesinde 90 Puan Tam Otomatik Katlanır Şemsiyeyi piyasaya sürdü. Şemsiyenin orijinal fiyat etiketi 99 yuan (~ 15 $) ancak kitle fonlaması çalışması sırasında 89 yuan (~ 13 $) fiyatla satılıyor.

Bu şemsiyenin en çok satan noktalarından biri de katlanabilir ıslak olmayan tasarımıdır. Kumaş ayrıca 3-7 derece arasında somatosensoriyel soğumaya izin verir. Son olarak, şemsiye, yüksek parlaklıkta LED aydınlatma ve otomatik açma ve kapama ile donatılmıştır.

Sıradan şemsiyelerin aksine, 90 Noktalı otomatik şemsiye, kapatıldığında ters katlanan bir tasarım kullanır. Yani ıslak dış kısım içe katlanırken kuru kısım dışarıda olacaktır. Bu görünüşe göre ıslak bir şemsiye ile hareket etmeyi kolaylaştırıyor. Su itici, yüksek yoğunluklu bir kumaşa sahiptir. Böylece kullanımdan sonra şemsiyenin kuruması zaman almayacaktır.

90 Puan, El Fenerli Tam Otomatik Katlanır Şemsiyeyi piyasaya sürdü

90 Noktalı Otomatik Katlanır Şemsiyenin içine yerleştirilmiş LED aydınlatmadan bahsederken, sapın tabanında bulunan yaklaşık 10 cm mesafeyi ışınlayabilen LED lamba boncuklarına sahip. Yanlış çalışmayı önlemek için itme tasarımı kullanan yerleşik bir anahtar vardır. Sap, pili barındıran bir bölmeye sahiptir. Hücre, 120mAh büyük kapasiteli çıkarılabilir bir düğme pildir.

Aynı şekilde, sert bir orta çubuk ile birleştirilmiş, karışık fiberglas çubuklardan yapılmış sağlam bir çerçeveye sahiptir ve bu, ona 6. seviye rüzgar direnci sağlar. Ayrıca patlamaya dayanıklı bir güvenlik kilidine sahiptir.

Kumaş, ışığı engelleyen ve kullanıcıyı ısıya karşı izole eden özel bir anti-UV kaplama işleme teknolojisi ile tasarlandığından, bu şemsiye iyi bir güneşlik etkisine sahiptir. Güneş koruma faktörü UPF50 + ‘ya ulaşabilir. Kaplama yağmur veya korozyonla aşınamaz ve uzun süre dayanabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *