«
oneplus-9-pro-nun-50-w-kablosuz-sarji-destekleyecegi-ortaya-cikti-1615646089

Kablosuz şarj, çok kısa bir sürede önemli gelişmeler kaydetti. Şarj teknolojisi artık bazı kablolu şarj teknolojilerinden daha hızlı ve hatta daha hızlı. Bugün OnePlus , yeni amiral gemisi OnePlus 9 Pro’nun 50W Kablosuz Şarjı desteklediğini doğruladı .

Pete Lau tarafından yapılan bir tweet, OnePlus 9 Pro’nun 50W Kablosuz Şarjı desteklediğini doğruladı. Cihazın kablosuz şarj teknolojisi sayesinde sadece 43 dakika içinde boştan% 100’e şarj olacağını açıklamaya devam ediyor.

Resmi OnePlus hesabından bir tweet, OnePlus 9 Pro’nun hızlı kablosuz şarjını bir iPhone’a karşı bir hız testinde gösteriyor. Bugün Kablosuz Güç Konsorsiyumu (WPC) tarafından onaylanan 50W kablosuz şarj cihazına da bir göz atıyoruz. WPC sertifikasyon sayfasından aşağıdaki resim bize daha iyi bir bakış sağlıyor.

OnePlus 9 Pro '50W kablosuz şarj desteği onaylandı; WPC onaylı kablosuz şarj cihazı

Resmi olarak OnePlus Warp Charge 50 Kablosuz Şarj Cihazı olarak adlandırılan şarj cihazı, OnePlus Warp Charge 30 Kablosuz Şarj Cihazı gibi beyaz bir yüzeye sahiptir ancak tasarım biraz farklıdır, ancak dikey tasarımı korurken, 30W kablosuz şarj cihazının aksine ortada yatay bir çıkıntı, 50W kablosuz şarj cihazı tamamen düz. Şarj olurken telefonun durduğu yerin önünde bir led var ve altına kaymaz pedler yapabiliyoruz.

Pete Lau’nun yukarıdaki tweet’inde, OnePlus 9 Pro’nun kablolu şarj ile 29 dakikada tam olarak şarj edilebileceğini de ortaya koyuyor. Bu, 65W hızlı kablolu şarjı da destekleyen ve OnePlus 9 Pro gibi 4500mAh bataryaya sahip OnePlus 8T’nin 39 dakikalık süresinden daha kısadır . Tahminimiz, OnePlus 9 Pro’nun Warp Charge 65’in gelişmiş bir sürümüyle gelebileceği yönünde.

OnePlus 9 serisi global lansman etkinliğinde 23 Mart tarihinde ilan edilecektir. OnePlus 9 Pro yanında, biz de OnePlus 9, alacak OnePlus 9R ve OnePlus İzle .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *