«
indir

Huami , geçtiğimiz  ay Amazfit Smart Scale için sessiz bir lansman yaptı. Üreticinin ilk akıllı ölçeği olduğu için bir etkinlik lansmanının yapılmamasına şaşırdık. O zamanlar fiyat ve bulunabilirlikle ilgili ayrıntılardan söz edilmemişken, akıllı terazinin artık ABD’de satın alınabileceğini, Avrupa’dakilerin ise ön sipariş verebileceğini keşfettik. Amazfit Smart Scale2 adlı ikinci nesil bir modelin de geliştirilmekte olduğunu fark ettik.

Amazfit Smart Scale, ABD sitesinde 49,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılmıştır ve hemen satın alınabilir. In Europe , Huami akıllı ölçek için € 59.90 şarj edilir ve sadece o nakliye zaman başlayacak.

Zepp uygulamasında ikinci nesil akıllı ölçeğin kanıtlarını bulduk. Keyfini Çıkar sekmesi altında listelenen bir özellik “Zayıflama Planı” ve özelliğin altındaki açıklama “Amazfit Akıllı Ölçek2 Kişiselleştirilmiş Zayıflama Planı” yazarak bunun hala açıklanmamşış 2. nesil Amazfit akıllı ölçeğinin bir özelliği olduğunu doğrular.

Amazfit Akıllı Tartı2

Bu, Amazfit Smart Scale2’de bulduğumuz tek özellik, fakat gelecekte daha fazla detayın ortaya çıkmasını bekliyoruz, fakat birçoğu 1. nesil modele benzer olacak.

Huami, sadece iki ürün ve ABD ile sınırlı olan Erken Kara Cuma anlaşmalarını da açıkladı. Orada Amazfit Band 5 $ 49.99 onun normal fiyat $ 34.99 için indirim yapıldı ve Siyah, Zeytin ve Orange satın alınabilir. İkincisi Amazfit GTR 47mm ve paslanmaz çelik ve alüminyum alaşımlı versiyonlar için 139.99 $ ‘dan 109.99 $’ a bir fiyat indirimi elde ederken, normalde 179.99 $ ‘dan satılan titanyum versiyonu 139.99 $’ a alınabiliyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *