«
indir (5)

Dünyanın önde gelen çevrimiçi perakendecisi Amazon , işletmelerin kendi çevrimiçi mağazalarını açmalarına yardımcı olacak araçlar üreten Selz’i satın aldığını duyurdu. Bununla birlikte, perakende devi şimdi Shopify bölgesine girdi.

Selz tarafından bu yeni anlaşmayı duyurmak için yayınlanan bir blog yazısı , Amazon’un geçen ay 15 Ocak’ta e-ticaret platformunu satın aldığını ortaya koyuyor . Ancak anlaşma o zamanlar Amazon tarafından kamuya açıklanmadı.

Selz’in Kurucusu ve CEO’su Martin Rushe, satın almayı onaylayarak şunları söyledi: “Amazon tarafından satın alınacak bir anlaşma imzaladık ve girişimciler için kullanımı kolay araçlar geliştirmeye devam ederken onlarla çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Amazon da anlaşmayı onaylasa da, şirket bu satın almayla ilgili şartları veya finansal bilgileri açıklamadı . Selz kurucusu, Amazon’un satın alınması sonucunda müşteriler için “hiçbir şeyin değişmediğini” söyledi.

Amazon, kullanıcıların çevrimiçi mağazalar açmasına olanak tanıyan bir platform olan Selz'i satın aldı

Amazon’un Selz’i nasıl kullanmayı planladığı görülecek. Şirketin araçları, ABD e-ticaret devine, diğerleri arasında Shopify ve BigCommerce gibi rakiplere karşı rekabet avantajı sağlayabilir.

Selz 2013 yılında kuruldu ve Avustralya’nın Sidney şehrinde bulunuyor. Şirket, küçük ve orta ölçekli işletmelere , diğer araçların yanı sıra kendi çevrimiçi mağazalarını açmaları ve mevcut web sitelerine çevrimiçi ödeme seçenekleri eklemeleri için bir platform sağlıyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *