Amazon Pharmacy, Reçeteli İlaçlarınızı Sipariş Etmek İçin Bir Çevrimiçi Mağazadır | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Amazon Pharmacy, Reçeteli İlaçlarınızı Sipariş Etmek İçin Bir Çevrimiçi Mağazadır

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Amazon Pharmacy, Reçeteli İlaçlarınızı Sipariş Etmek İçin Bir Çevrimiçi Mağazadır

 İki yıl sonra, dijital bir ilaç deposu olan Amazon Eczanesi açıklandı ve gelişi büyük bir sıçrama yaptı.

Amazon Eczanesi, Amazon’da alıcıların ilaçlarını satın alabilecekleri bir bölümdür. Bloomberg tarafından hazırlanan bir rapora göre , alıcılar sağlık sigortalarını kullanarak ödeme yapabilme imkanına sahipken, Prime aboneliğine sahip olanlar ise, sigortalarını kullanmayanlar sitede ve yaklaşık 50.000 ortak eczanede ilaçlarda indirimi olacaktır.

Amazon Türkiye'de 'en çok satan' 10 kitap sıralandı

Salı günkü açıklamanın ardından, sağlık devleri CVS Health Corp. ve Walgreens Boots Alliance Inc. hisseleri sırasıyla% 8,5 ve% 10,3 düştü. İlaç dağıtımı ve satışıyla ilgilenen diğer bazı işletmeler de hisselerinin darbe aldığını hissettirdi.

Açıklama öncesinde, reçeteli ilaçları satın almak isteyen müşteriler PillPack’e yönlendiriliyordu, fakat artık ilaçlarını ev malzemeleri ve elektronik ürünler için alışveriş yaptıkları aynı site veya uygulamadan alabiliyorlar. Bununla birlikte, sitedeki bilgiler, PillPack by Amazon Pharmacy’nin ilaçlarının tarih ve saate göre paketler halinde sıralanmasını isteyen kullanıcılara yine de hitap edeceğini ifade ediyor.

Amazon FBA Danışmanlık Başlangıç Paket | Girişim Mektebi

Amazon Eczanesi , 18 yaş ve üstü müşteriler içindir ve kurulumu gayet kolaydır. Kullanıcı için bir profil oluşturulacak ve temel bilgiler, ilaçlar, alerjiler ve sağlık koşullarını içeren ayrıntıların sağlanması gerekecektir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: