«
Xiaomi-Mi-Store-UK

Xiaomi , 11 Kasım’da yapılmış 11.11 alışveriş festivali öncesinde yeni bir kablosuz fare piyasaya çıkardı Mi Wireless Mouse Lite olarak adlandırılan fare, minimalist ve hafif bir tasarımı vardır. Tamamen kablosuz bir faredir ve kablolu kısıtlamalar yoktur.  5 dolar fiyat etiketi taşıyor fakat  değişebilir.

Mi Wireless Mouse Lite, zarif bir tasarımı hesaba katarken rahat bir his sağlamak için entegre kavisli düğmeler ve basit çıkıntılar kullanır. Koyu gri ve siyahın birleşimi derin ve sabittir ve çalışma masaları için stil seçimidir. Teflon malzeme düşük sürtünme katsayısı özelliğine sahiptir ve fare ayak pedlerinde kullanılır. İyi aşınma direncine ve kendi kendini yağlama özelliklerine sahiptir, farenin sorunsuz ve serbestçe hareket etmesini ve konumlandırılma imkanı sağlar.

Mi Kablosuz Fare Lite

Fare, sürekli ve kararlı bir iletim sinyaline sahip olan 2,4 GHz kablosuz iletim teknolojisini destekler. Kompakt kablosuz alıcı, hantal kablolu bağlantının yerini alarak ferah ve güzel bir çalışma masası oluşturur.Mi Kablosuz Fare Lite

Bunun dışında, kablosuz fare orta büyüklükte bir fare boyutunu benimser. Avuç içi ve parmaklar fareye doğal olarak oturur ve düğme tıklamaları yatıştırıcı ve doğaldır. Sol ve sağ simetrik düğmeler ve bileşik orta düğme kaydırma tekerleğinin kullanımı kolaydır. Fare pil içermez ve sadece 60 g ağırlığındadır. Hafif tasarım, elinizin kolayca yorulmamasını imkan sağlar.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Zuki

    Xiomiden beklenen hareket bu marka da bu forumda efsane 3.çeyrekte yine kazanan mi