AMD, Sessiz Sedasız Bisiklet Satmaya Başladı: İşte Fiyatı ve Özellikleri! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

AMD, Sessiz Sedasız Bisiklet Satmaya Başladı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

AMD, Sessiz Sedasız Bisiklet Satmaya Başladı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!
AMD’nin ABD pazarında dağ ve şehir koşullarına uygun bisiklet satmaya başladığı ortaya çıktı. AMD’nin yeni bisikletini benzerlerinden ayıran bir şeyin olmadığını açıkça söylemek gerekiyor. Ancak bu bisikletlerin üzerindeki AMD logosu, kullanıcılar için tercih nedeni olabilecek gibi görünüyor.

Ekran kartı sektöründe çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Nvidia, geçtiğimiz günlerde önceki nesle kıyasla ciddi oranda güçlü olan GeForce RTX 3000 serisi ekran kartlarını duyururken AMD‘den çok ilginç bir hamle geldi. Teknoloji üreticisinin, Nvidia’ya rakip olacak ekran kartları üretmek yerine bisiklet satışına başladığı ortaya çıktı. Görünüşe göre AMD, hayranlarına dağ ve şehir koşullarına uygun bisikletlerle de hizmet vermeye devam edecek.

AMD, Sessiz Sedasız Bisiklet Satmaya Başladı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

AMD’nin piyasaya sürdüğü bisiklet, tasarım açısından benzerlerinden farklı değil. Hatta bu bisikleti benzerlerinden ayıran tek şeyin, üzerindeki logo olduğunu açıkça ifade edebiliriz. Şu an için sadece ABD pazarında piyasaya sürülmüş olan bisiklet, AMD hayranları tarafından tercih edilebilecek gibi görünüyor.

AMD’nin Sessiz Sedasız Satışa Sunduğu Bisiklet İşte Böyle Görünüyor!

AMD’nin piyasaya sürdüğü bisikletin selesi biraz geride gibi görünüyor. Ayrıca bisikletin sahip olduğu süspansiyon sistemi, sürücülere oldukça konforlu bir deneyim yaşatacak gibi görünüyor. Bu bisikletin en dikkat çekici özelliğinin turuncu renkli lastikleri olduğunu söyleyebiliriz. AMD’nin neden böyle bir hamlede bulunduğunu, bisikletin AMD hayranları tarafından kabul görüp görmeyeceğini zaman gösterecek.

AMD, Sessiz Sedasız Bisiklet Satmaya Başladı: İşte Fiyatı ve Özellikleri!

AMD’nin sessiz sedasız piyasaya sürdüğü bisikleti, 299 dolar (yaklaşık 2,250 TL + vergiler) karşılığında satın alınabiliyor. Bu arada, bu gelişme AMD’nin ekran kartı ya da işlemci sektöründen vazgeçtiği anlamına gelmiyor. Şirket, muhtemelen kısa bir süre sonra Zen 3 mimarili Ryzen işlemcilere ek olarak birkaç yeni ekran kartı duyurusu yapacak. Şirketin yapacağı açıklamalar, AMD ile Nvidia rekabetinin ne düzeyde olduğunu gözler önüne serecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: