«
X Xbox Series S

Xbox Series S modeli bir kez daha kendisini gösterdi. Microsoft bildiğiniz gibi Sony‘nin aksine şimdiye kadar yeni nesil için sadece bir model göstermiş durumda. Buna rağmen firmanın daha uygun fiyatlı olan ve Xbox Series S olarak adlandırılması beklenen bir model çıkaracağına da kesin gözüyle bakılıyor. Nitekim ortaya çıkan listelemeler de bunun en büyük kanıtı olmuş durumda.

.

Xbox Series S, Game Pass Kataloğunda Yeniden Listelendi!

.

Microsoft her ne kadar daha uygun fiyatlı olması gereken Xbox Series S modelini duyurmamış olsa da bu konuda hazırlıklarına çoktan başlamış gibi duruyor. çünkü konsolun ismi bu sefer de Xbox Game Pass için verilen hediye kartı üzerinde ortaya çıkmış.

.

X Xbox Series S  .

Kontrolcüsü bozulan BraviaryBrendan isimli Twitter kullanıcısı kendisine yeni bir kontrolcü almış. Bu Xbox kontrolcüsü ile birlikte kutu içerisinde bir Xbox Game Pass hediye kartı çıkmış. kart üzerindeki konsol isimlerine baktığımızda ise Xbox Series S modelinin de listelendiğini görüyoruz. 14 günlük bu deneme sürümü kartında bu kodun Xbox Series X / S modelleri dışında Xbox One ve Windows 10 için geçerli olduğu belirtilmiş.

.

Daha önce de Xbox Series S ismi kontrolcü kutusu üzerinde ortaya çıkmıştı. Xbox kontrolcüsü üzerinde Xbox Series S modeli ile uyumlu olduğu da yazıyordu. Kontrolcü kutusunun arka kısmına bakıldığında burada Xbox One, Windows 10, iOS ve Android dışında Xbox Series X / S ifadesi dikkat çekmişti.

.

X Xbox Series S

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *