«
ANDROID 12

Birçok Android cihaz kullanıcısı işletim sisteminin yeni sürümünü heyecanla bekliyor. Android 12 Beta sürümünü yayınlamak için çalışmalara devam eden Google, yeni bir ipucu ile gündeme geldi.

.

Android 12 İçin İlk İpucu Paylaşıldı!

.

Android 12 Beta, Yakın Zamanda Gelebilir

.

Google, yeni sürüm ile birlikte kullanıcıların Play Store haricindeki uygulama mağazalarına daha kolay bir şekilde erişebileceğini paylaştı.

.

XDA Developers ekibi, Android 4.4 ile hayatımıza giren Android Runtime (ART) sayesinde güncellemelerin yeni sürümde daha da kolay hale geleceğini keşfetti. Bazı analistler yeni gelecek olan özellik sayesinde kullanıcıların direkt olarak Google’dan güncelleme alabileceği açıklamasında bulundu.

.

Hazırda bekletme, XDA Developers ekibinin keşfettiği bir diğer özellik. Hazırda bekletme özelliği sayesinde arka planda çalışan uygulamalar daha az güç tüketimi ve performans artışı sağlayacak.

.

Android 12 İçin İlk İpucu Paylaşıldı!

.

4 Şubat’ta Google Play Store’da bulunan Android Beta Geri Bildirim uygulaması için güncelleme yayınlandı. Uygulamayı açmaya çalışan kişiler, ” Android Beta Programı’na katıldığınız için teşekkür ederiz. Program sona erdi ve şu anda artık uygulama aracılığıyla geri bildirim kabul etmiyoruz. ” ifadesi ile karşılaştı.

.

Geçtiğimiz yıl Android 11 Beta sürecinin Şubat ayı sonunda başladığını göz önünde bulundurduğumuzda bu yıl da Android 12 Beta sürecine yakın zamanda erişebileceğimiz tahmin ediliyor. 

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *