«
WHATSAPP

Pandemiden dolayı insanların birbirini yüz yüze göremiyor oluşu 2020 yılında video görüşmelerine büyük bir ivme kazandırdı. Bu ivmeden iyi fayda sağlayan WhatsApp, mobil uygulama tarafında görüntülü görüşme yeteneklerini geliştirirken, web tarafında geliştirme yapmadı. Nihayet uzun bir süre sonra görüntülü görüşme özelliği WhatsApp Web için de mümkün hale geliyor.

.

WhatsApp Web’e Beklenen Özellik Sonunda Geldi!

.

WhatsApp’ın Web Sürümü Artık Daha Kullanışlı

.

Sürekli WhatsApp üzerinde çalışanlar için uygulamanın web versiyonu, oldukça yaygın kullanıma sahip. Telefonunuza ulaşamadığını anda hayat kurtaran web sürümü kullanıcılar tarafından oldukça seviliyor.

.

Bir süreliğine büyük bir düşüş yaşayan WhatsApp, özellikle iş için arama veya video görüşmelerinde yerini Google Meet ve Zoom gibi uygulamalara kaptırdı.

.

WhatsApp Web’e Beklenen Özellik Sonunda Geldi!

.

Ancak WhatsApp nihayet görüntülü görüşmeleri ve sesli aramaları bir opsiyon haline getirdi. Şu an beta aşamasında olan özelliğin bu yıl kullanıma sunulacağı popüler uygulama tarafından doğrulandı.

.

WhatsApp’ın yeni özelliğinin tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı henüz belirli değil. Ancak son yaşanan sözleşme skandalından sonra, yeni özelliklere daha dikkatli yaklaşacağı düşünülüyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *