Anthem Next Geliştirmesi BioWare Tarafından Durduruldu! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Anthem Next Geliştirmesi BioWare Tarafından Durduruldu!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ANTHEM

Anthem’in söz verilen büyük revizyonu, bir yıl sonra BioWare tarafından resmen iptal edildi. EA’nın neden fişi çekmeye karar verdiğini tam olarak asla bilemeyebiliriz, ancak bu, geliştirici ekibinin bir sonraki Mass Effect ve Dragon Age oyunları üzerinde çalışmasına olanak tanıyacak.

.

Anthem Next Geliştirmesi BioWare Tarafından Durduruldu!

.

EA’nın yakında abartılı ve o kadar da başarılı olmayan üçüncü şahıs nişancı / RPG’sinin geleceğine karar vereceğini zaten duymuştuk . Birçok Anthem hayranı, No Man’s Sky tarzı bir revizyon umuyordu, ancak daha önce plan bu olsa da, olması gerekmiyormuş gibi görünüyor.

.

Anthem iki yıl önce geldiğinde, teknik sorunlarla doluydu ve EA’nın etrafında yarattığı yutturmaca ile yaşamayı başaramadı. Yine de bazı oyuncular, tüm sorunların sürekli yamalar ve içerik güncellemeleriyle kademeli olarak çözüleceğini umarak ona bir şans verdi. Bir kez olsun, yayınladığı bir oyundaki geliştirmenin bu kadar yanlış gitmesi EA’nın hatası değildi . BioWare sorunu kabul ederken, sonraki vaadinin, çizim tahtasına geri dönerek her şeyi sihirli bir şekilde çözeceğine dair verdiği sözün tamamen duman ve aynalara dönüştüğü ortaya çıktı.

.

Anthem Next Geliştirmesi BioWare Tarafından Durduruldu!

.

Stüdyo şimdi resmi olarak Anthem Next’in geliştirilmesini durdurdu , bu şüphesiz bazı hayranları tatmin etmeyecek . Yönetici yapımcı Christian Dailey, 2020’nin zor bir yıl olduğunu ve evden çalışmanın ekibin üretkenliği üzerinde etkisi olduğunu açıkladı. Bu, 30 geliştiriciden oluşan cılız ekibin, mevcut oyunu korurken, Anthem’in tamamen yeniden düzenlenmesi üzerinde çalışmasını olanaksız hale getirdi.

.

BioWare, Anthem sunucularını, oyuncuların bunu olduğu gibi, siğiller ve her şeyi kabul etmek zorunda kalacağı anlamına gelse bile, öngörülebilir gelecekte canlı tutacaktır. Dailey, stüdyonun bir sonraki Dragon Age ve Mass Effect oyunlarını – yeniden düzenlenen Legendary Edition da dahil olmak üzere – sunmanın yanı sıra Star Wars: The Old Republic için “kalite güncellemeleri” sunmaya “lazer odaklı” olacağını söylüyor .

.

Genel olarak, BioWare, iyi bir şekilde başlatılamadığı ve endişe verici bir trend haline gelen bir oyunda geliştirmeyi bir kez daha hurdaya çıkarıyor gibi görünüyor. Umalım da stüdyonun bir sonraki sürümüyle kendisini kurtarabilsin.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: