«
APPLE

Apple,tedarik zinciri şirket bile 2021 tarihinde kullanıma hazır olabileceğini sonraki iPhone serisi için kendi mmWave 5G modem yapmaya planlama olduğunu ortaya koymuştur.

elma

Apple’ın gelecek yılın ikinci yarısında yeni OLED iPad Pro modellerini piyasaya çıkaracağı tahmin ediliyor. Bunun dışında , yeni iPad’lerin de 5G ağını desteklemesi bekleniyor ve yeni bir rapor, Cupertino tabanlı devin yeni iPad Pro için kendi 5G modemini kullanacağını gösteriyor. Bir zamandır  5G iPad Pro’nun söylentileri dolaşıyor, fakat Coronavirus salgınının lansman tarihini bir yıl geriye ittiği ifade edildi. Ve şu anda, yeni raporlar, 2021 iPad Profesyonellerinin şirket içinde geliştirilen 5G modeme sahip olacağını gösteriyor.

Apple iPad Pro 2020

Şirket, bu sürecin bir parçası olarak kendi RF-FEM ( üzerinde çalışıyor olma ihtimali var. Ne yazık ki, bu henüz onaylanmış  bir rapordur ve tedarik zincirindeki kaynaklar dışında herhangi bir resmi onayımız bulunmamaktadır. Raporlar bilinen kaynaklardan gelmiş olsa da, bu tür raporlara somut deliller olarak güvenmek için hala çok erken.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *