«
indir (10)

Apple’ın MacBook’larının bu yıl MagSafe bağlayıcılarını geri getirmesi bekleniyor . Şimdi, Ming-Chi Kuo, 2021 MacBook Pro modellerinden ikisinin bir SD kart okuyucu ve HDMI bağlantı noktasına sahip olacağını belirten başka bir raporla geri döndü.

Ming-Chi Kuo’ya göre Apple , tasarım ve özelliklerde önemli değişiklikler içeren en az iki yeni MacBook Pro planlıyor . Kritik değişikliklerden bazıları, bir SD kart okuyucu ve HDMI bağlantı noktasının dahil edilmesi olacaktır.

Geçen ay Kuo, 2021 MacBook Pro’nun tasarımının detaylarını vermişti . Dizüstü bilgisayarların hem üst hem de alt kısımlarında köşeleri kareli olacağını söyledi. Yani, iPad Pro ve iPhone 12 modellerinden çok ilham alacaklardı .

Ayrıca, SD Kart yuvası özelliği ilk olarak geçen ay Bloomberg’den Mark Gurman tarafından önerildi. Kuo, Apple’ın 2021 MacBook Profesyonellerinde Touch Bar’ı kaldıracağını, Mark Gurman’ın ise küçük değişiklikler talep ettiğini söyledi

Apple, HDMI bağlantı noktası ve SD Kart okuyuculu iki 2021 MacBook Pro modelini piyasaya sürecek: Rapor.

Apple’ın 2021 MacBook Profesyonelleri serisi büyük olasılıkla 14 inç ve 16 inç olmak üzere iki boyutta gelecek. Şirketin Apple M1 yonga seti ile büyük bir ilgi gördüğü düşünüldüğünde , bu modeller çok iyi bir şekilde yükseltilmiş işlemcilere sahip olabilir.

Her iki durumda da Kuo, Tayvan’ın Genesys Logic’in Apple’ın tek SD kart okuyucu tedarikçisi olacağını söylüyor. Ayrıca, bu iki ‘Pro’ modelinin 2021’in ikinci yarısında (2H 2021) bir yerde piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı bekleyelim.

Bu arada, Apple’ın önümüzdeki ay yeni iPad Pro modelleri ve AirTag’leri piyasaya sürmesi bekleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *