Apple iPhone 13, daha iyi fotoğrafçılık için yükseltilmiş ultra geniş açılı lense sahip olabilir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple iPhone 13, daha iyi fotoğrafçılık için yükseltilmiş ultra geniş açılı lense sahip olabilir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple iPhone 13, daha iyi fotoğrafçılık için yükseltilmiş ultra geniş açılı lense sahip olabilir

Birkaç ay önce teknoloji devi Apple , iPhone 12 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Şimdi, şirketin yaklaşmakta olan telefon serisi olan iPhone 13 serisi hakkındaki raporlar bir süredir tur atıyor.

En son gelişmede, yeni bir rapor , Apple iPhone 13’ün değişen f / 1.8 diyafram açıklığına sahip yükseltilmiş ultra geniş açılı bir lensle gelebileceğini iddia ediyor. Bu, düşük ışıkta daha iyi fotoğrafçılıkla sonuçlanmalıdır.

Ancak yükseltilen lens kullanımının sadece iPhone 13 Pro modeli ile sınırlı olduğu ve diğer modellerin şu anda sunulanları kullanmaya devam edeceği söyleniyor. 2022 yılından itibaren şirketin tüm modellerinde yükseltilmiş sensörü kullanması bekleniyor.

Cupertino tabanlı teknoloji devinin, LiDAR tarayıcıları ve mobil görüntü sabitleme sensörleri gibi işlevleri bu yıldan daha fazla modele genişletebileceği de söyleniyor .

Apple iPhone 13, daha iyi fotoğrafçılık için yükseltilmiş ultra geniş açılı lense sahip olabilir

Son zamanlarda yaklaşan iPhone 13 serisinde yer alan Pro modellerinin 1TB depolama seçeneği ile geleceği bildirildi . Firmanın şu anda 128GB olan temel modelde depolama kapasitesini artırmayı planlayıp planlamadığı henüz bilinmiyor.

Yaklaşan iPhone 13 modellerinin ekranın üstünde daha küçük bir çentikle geleceği söyleniyor . Şirketin ayrıca iPhone 13 modellerinde Wi-Fi 6E desteğinin yanı sıra bir ekran içi parmak izi de içerdiği söyleniyor .

Tüm bu raporlar hakkında onay almak için henüz erken olsa da, gerçek olma ihtimalleri yüksek. Önümüzdeki aylarda, bu yıl eylül ayında piyasaya sürülecek olan iPhone 13 serisi hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: