«
16-inç-MacBook-Pro-7

Cupertino tabanlı teknoloji devi, Apple Silikon destekli MacBook cihazlarını vaat ettikten sonra , yeni ARM tabanlı M1 yonga setini ve MacBook Air, MacBook Pro ve Mac Mini olmak üzere üç yeni Mac cihazını resmen piyasaya sürdü . Bununla birlikte, şirket Intel’den kendi ARM tabanlı Apple Silikon’a geçişi resmen başlattı.

Şimdiye kadar, sağlam performans ve iyileştirilmiş pil ömrü sayesinde yeni M1 destekli Mac cihazlarının tepkisi oldukça iyi. Şimdi, şirketin Mac cihazları için yeni ve daha güçlü yonga seti olan Apple M2 hakkında raporlar var.

13 inç MacBook Air Satın Alın - Apple (TR)

Şirket bunu henüz onaylamasa da, birkaç rapor şirketin yakında daha güçlü bir Apple Silicon işlemciye sahip yeni MacBook ve iMac cihazlarını piyasaya süreceğini ima ediyor .

Şimdi,  gelen yeni bir rapor , Apple’ın 5nm işlemiyle üretilen M2 yonga setini ve aynı yonga setiyle çalışan yeni bir MacBook Pro 13 inç ve MacBook Pro 16 inç’i 2021’in başlarında piyasaya süreceğini iddia ediyor .

13 inç MacBook Pro - Apple (TR)

Bunun dışında Apple’ın gelecek yıl yeni tasarlanmış iki MacBook Pro modelini piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor. 2022 yılında şirketin, Mini-LED ekranlı MacBook Pro ve MacBook ile birlikte yenilenmiş bir MacBook Air piyasaya sürmesi bekleniyor .

İlginç bir şekilde rapor, Apple’ın 2021’de birkaç GaN şarj cihazını piyasaya süreceğini iddia ediyor. Şimdiye kadar söz konusu şarj cihazları hakkında hiçbir şey bilinmiyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *