Apple, MagSafe Pil Paketi Üzerine Çalışıyor Ancak Teknik Sorunlar Piyasaya Sürülmesini Geciktiriyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple, MagSafe Pil Paketi Üzerine Çalışıyor Ancak Teknik Sorunlar Piyasaya Sürülmesini Geciktiriyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

APPLE

Tamamlayıcı güç paketleri, iPhone’lar için oldukça kazançlı bir aksesuardır. Görünüşe göre Apple, mühendisler karışıklıkları giderebilirse yakında piyasaya sürmesi gereken MagSafe uyumlu bir çözüm üzerinde çalışıyor. Proje, iOS ile çatışmalar ve ilk testlerde ortaya çıkan diğer sorunlar nedeniyle durdu ve geleceği belirsiz.

.

Apple, MagSafe Pil Paketi Üzerine Çalışıyor Ancak Teknik Sorunlar Piyasaya Sürülmesini Geciktiriyor!

.

Apple geçen Ekim ayında iPhone 12’yi piyasaya sürdüğünde , en önemli özelliklerinden biri MagSafe yüzüğüydü. Bileşen, kablosuz bir şarj çözümü sağlarken, cüzdanlar ve çantalar gibi manyetik klipsli aksesuarlara da izin verir . Ekleri çeşitli zaten satılık Apple’ın web sitesinde.

.

Standart MagSafe Şarj Cihazı ve MagSafe Duo Şarj Cihazına ek olarak , Cupertino’nun bir MagSafe Pil Paketi üzerinde de çalıştığı bildiriliyor. Görmeye alışkın olduğumuz bir batarya kutusu ile karıştırılmamalıdır. Bunun yerine, hareket halindeyken meyve suyu için iPhone’un MagSafe halkasına takılan tamamen kablosuz bir pil paketi olurdu.

.

Apple, MagSafe Pil Paketi Üzerine Çalışıyor Ancak Teknik Sorunlar Piyasaya Sürülmesini Geciktiriyor!

.

.

Projeye aşina olan anonim kaynaklar Bloomberg’e, ürünün yaklaşık bir yıldır geliştirilmekte olduğunu ve iPhone 12’den sadece birkaç ay sonra piyasaya sürülmesinin planlandığını söyledi. Ancak, dahili testler ilerlemeyi yavaşlatan sorunları ortaya çıkardı.

.

Bildirilen sorunlardan biri, iOS’un cihazı nominal sıcaklıklarda çalışırken bile aşırı ısınma olarak işaretlemesiyle ilgilidir. Ayrıca vakalarla doğru şekilde çalışmakta sorun yaşıyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, MagSafe şarj cihazlarının plastik ve deri iPhone kılıflarında halka bıraktığına dair raporlar olduğu için bu sorun aynı derecede iyi olabilir .

.

İçerdekiler, projenin bu engellerden dolayı ertelendiğini ve nihayetinde talihsiz Apple AirPower şarj matı gibi konserve edilebileceğini belirtti . Projenin iptali çok büyük bir kayıp olmamalı. Üçüncü taraf üretmektedir gibi hızlandırdı AirPower şarj onların sürümleri ile, çeşitli satıcılar zaten MagSafe- sağlıyoruz uyumlu pil paketi çözümleri.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: