«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Apple ve Netflix Yeni James Bond Filmi İçin Yarışıyor!

Apple ve Netflix Yeni James Bond Filmi İçin Yarışıyor!

James Bond

Peşi sıra gelen erteleme haberleri ile halen daha izleyiciler ile buluşamayan yeni James Bond filmi No Time to Die ile ilgili dikkat çeken iddialar ortaya çıktı. Anlaşıldığı kadarı ile Apple, kendi çevrimiçi içerik tüketim platformuna James Bond No Time to Die filmini eklemek için son derece ciddi  ve yoğun çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu konuda rekabet içinde olduğu da ifade edilen diğer detaylardan oluyor.

Yeni James Bond Filmi İçin Apple Ve Netflix Yarışıyor!

 

Öncelikle hatırlatmak gerekirse serinin 25. filmi olacak James Bond No Time to Die, pandemi sebebi ile birçok defa erteleme kararı ile sürekli gündeme gelmişti. Şu an için 2021 yılının ortlarında vizyonda yerini alması bekleniyor. Ancak halen daha kesin bir vizyon tarihi gündeme gelmiyor, değişiklik olma ihtimali konuşuluyor.

 

James Bond

Bu noktada da Drew McWeeny tarafından dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Bu iddiaya göre Apple, yeni James Bond filmi için ciddi çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu çalışmaların filmin sinemadan önce doğrudan Apple TV+ ile dijital platformda yerini alması için yapıldığı ifade ediliyor.

 

Bu çalışmalar kapsamında Apple’ın tek isim olmadığı da ifade edildi. Benzer bir çalışmayı Netflix’in de yaptığı ve çok ciddi miktarlarda telif ödemelerinin gündemde olduğu belirtiliyor. Anlaşıldığı kadarı ile Netflix ve Apple, yeni film konusunda rekabeti en üst seviyeye çıkarmış durumda.

 

Eğer telif hakları Apple TV+ için alınırsa, şu an için ülkemüzde aktif olmadığından yeni film ülkemizdeki izleyicilere ulaşmamış olacak. Netflix ise bilindiği gibi ülkemizde aktif çalışmalarına devam ediyor. İlerleyen günlerde bu konuda daha detaylı bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir.

James Bond

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *