«
apple-ipad-pro-2021-1280x720

Apple’ın yılın ilk etkinliği, hem en küçük ürünlerinden bazılarını hem de en büyüğünü teslim etti; AirTag’ler, “Spring Loaded” lansmanında ilk kez iMac’e kadar sürdü. Bir saatlik bir video akışında bol miktarda paketlenmiş olarak, cüzdanınızı hangisinin açmaya değeceğine karar vermenize yardımcı olacak dört ana ürün duyurusunun hepsinin video incelemeleri vardır.

Eski iMac stilinin birçok neslinden sonra ve hatta çoğu hepsi bir arada bilgisayarlara kıyasla ince görünen yeni 24 inç iMac bir keşif. Hem dahili bileşenleri hem de aktif soğutma gereksinimlerini küçültmek için Apple’ın M1 yonga setine dokunulduğunda, eski sürüme göre daha ince ve önemli ölçüde daha hafiftir.
Apple'ın büyük videolarını iMac, AirTags ve iPad Pro etkinliğinden izleyin

Bu arada, sade gümüşten çok daha parlak seçeneklere kadar yedi kaplama, yıllardır iMac’te görmediğimiz renkleri masaüstüne geri getiriyor. Apple ayrıca çevre birimlerini yenileme fırsatını da yakaladı ve sonunda Touch ID’yi masaüstü için Magic Keyboard’a getirdi . Yeni 24 inç iMac, aralarından seçim yapabileceğiniz üç çekirdek konfigürasyonuyla Mayıs ayının ikinci yarısında gönderilmeye başlayacak .

AirTag izci

Uzun süredir söylentilere göre, Apple’ın Nisan 2021 etkinliğinin en küçük ürünü, en önemlisi olabilir. 29 $ ‘da yeni AirTags izleyicileri , Apple logolu bir şey için kesinlikle ucuz, ancak bu, Bluetooth ve UWB dongle’larının kullanışlı olmadığı anlamına gelmiyor. Gerçekten de, anahtarlarınızı veya sırt çantanızı hiç kaybettiyseniz, iPhone’unuzdan yönlendirmeli uyarılarla onları yakalayabilme fikri muhtemelen kulağa harika bir fikir gibi geliyor.

Apple'ın büyük videolarını iMac, AirTags ve iPad Pro etkinliğinden izleyin

İPad Pro’nun yenilenmesi gerekiyordu, ancak Apple’ın M1 yonga setini içeriye bırakma kararı bir sürpriz oldu. Prosumer tabletine bir iMac veya Mac mini ile aynı performansı vermek, son birkaç yıldaki tabletlerin gidişatını düşünürseniz şaşırtıcı görünüyor. Yine de, Apple onu yasal bir dizüstü bilgisayar alternatifi olarak konumlandırmaya devam ederken, gittikçe artan bir şekilde, gerçekten sizin macOS veya iPadOS tercihinize geldiği noktaya geliyoruz.

Yonga seti tek büyük haber değildi, mind. 12.9 inçlik iPad Pro ve dayanılmaz derecede pahalı – – Apple Pro Ekran XDR derinden etkileyici için geliştirilen teknolojiyi ödünç yeni Mini-LED ekran alır.

Bu arada, hem 11 inç hem de 12,9 inç modeller artık 5G ile pişirilebilir . ABD’de bu, en yüksek hızlar için mmWave 5G desteği anlamına da gelir.

Mor iPhone 12

Apple, iPhone 12 için halihazırda birkaç farklı kaplama sunuyor, ancak yeni mor renk muhtemelen en dikkat çekici olacak. Ürün sloganlarına göre, “Mmmmm, mor” hemen hemen her şeyi söylüyor.

Ve son olarak, tüm Nisan 2021 Apple etkinliği …

Apple, bu hafta etkinliğine yeni iPad Pro, iMac, mor iPhone ve AirTag’lerden daha fazlasını kattı. Apple Card , kredi kartı, Apple TV 4K , yeni bir Siri Remote ve diğer duyurularla ilgili haberler de vardı . Tüm tartışılanları olay tekrarında bulabilirsiniz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *