«
indir (58)

Soundcore by Anker Life Q30 Hybrid ANC kulaklık şimdi AliExpress’te 77.78 $ ‘a satılıyor .

NEREDEN ALINIR
Anker Life Q30 Soundcore 77,78 $ (indirimden sonra) @AliExpress
Soundcore by Anker Life Q30, Hibrit ANC (Aktif Gürültü Engelleme) işlevi için özel olarak tasarlanmış kulak üstü bir kulaklıktır. Kulaklık, farklı ortamlarda müziğinizde ve aramalarınızda / videolarınızda gezinmenize ve bunların keyfini çıkarmanıza yardımcı olan Taşıma, İç Mekan, Dış Mekan, Şeffaflık vb. Gibi çoklu ANC modlarıyla birlikte gelir.
Süper Anlaşma: Anker Soundcore Q30 Kulaklığını 77,78 $ 'a alın (Orijinal Fiyat 100 $)
Yumuşak hafızalı köpük kulaklıklar ve hafif bir kafa çerçevesi ile üretilen Soundcore Anker Life Q30, uzun süreli kullanım için mükemmel bir rahatlık sunar. Kulaklık, sağ kulaklığa basit bir dokunuşla kulaklığınızı herhangi bir Android akıllı telefonla hızlı bir şekilde eşleştirmenizi sağlayan bir NFC işleviyle birlikte gelir. Hi-Res Certified Music kulaklık size son derece ayrıntılı notlar verir. Bu, Soundcore Anker Life Q30 kulaklıklarınızla net, keskin ve ayrıntılı bir müzik deneyiminin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Soundcore uygulaması aracılığıyla eşzamanlı çift cihaz bağlantısı ve çoklu mod erişimi ile Soundcore Anker Life Q30, hem iç hem de dış mekan kullanımı için mükemmel bir kulaklıktır.

Genellikle 100 $ ‘dan perakende satış yapan kulaklık, yalnızca AliExpress’te 77.78 $’ lık oldukça indirimli bir fiyatla satılıyor .

Anlaşma süresi dolmadan en kısa sürede Anker Soundcore Q30’unuzu alın.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *