«
apple-turkiye-indirim-hazirliginda

Birkaç gün önce, yeni iPhone 12 modellerinin piyasaya çıkartılması ile Apple, birkaç aydır söylentileri onayladı. Şirket, iPhone satın alımına güç adaptörü ve kulaklık dahil etmeyecek.

ios | TeknoParse

Sadece yeni piyasaya çıkan iPhone 12 modelleri değil, şirketin sattığı eski iPhone’lar bile güç adaptörü ve Earpod’lar olmadan geliyor. İnsanlar şirketin kararından memnun olmasa da müşterilerin bu ürünleri gerekirse ayrı ayrı satın almaktan başka seçeneği bulunmamaktadır.

iPhone 11 geliyor: Apple'ın son telefonunun özelliklerine dair teknoloji  dünyasında konuşulanlar | Euronews

Şirket, böyle bir adım atmanın sebebi olarak çevresel sorunları göstermiş olsa da, yine de DigiTimes’ın öngördüğü gibi şirketin bu ürünler için satışlarını artırmasına yardımcı olacak . İPhone 11’den önce satılan tüm iPhone’lar bir USB-C güç adaptörüyle birlikte gelmez . Yani, yükseltme yapan tüm bu kişilerin yeni bir tane satın alması gerekecek.

Apple'ın WWDC20 takvimi belli oldu!

AirPods, Apple’ın en çok satan ürünlerinden biri haline geldi ve yeni iPhone satın alımında Earpod’ların kutuya dahil edilmemesi sebebi ile şirketin kablosuz kulaklık satışlarında bir artış görmesi beklenen beklentiler arasında yer almaktadır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Aytul

    Kalite tesadüf değildir iPhone oluşu bile değerli